Катя Царик про підготовку концерту до Дня Незалежності Країни: “Вже стерта грань між днем ті ніччю, бо ми працюємо в режимі 24/7”

Катя Царик ДНК Буде багато проявів хореографії: Руслан Махов про шоу до Дня Незалежності

Катя Царик ДНК Буде багато проявів хореографії: Руслан Махов про шоу до Дня Незалежності

На честь Дня Народження Країни 24 серпня в Києві на НСК Олімпійський відбудеться грандіозне музичне свято, яке розгортатиметься на найбільшій в історії України технологічній сцені та поєднає в собі сучасне мистецтво, найулюбленіші пісні, хореографічний перфоманс та інноваційні технології. Режисер-постановник цьогорічного головного свята країни Катя Царик розкрила MUZVAR деякі подробиці підготовки до концерту.

Перед нами стояла мета зробити грандіозне свято. Завдання непросте, але дуже відповідальне. Безумовно, ми дивуватимемо музичним матеріалом, бо дуже багато пісень звучатимуть у дещо новій інтерпретації. Це буде єдиний музичний перформанс який розбиває час, поєднує старе і нове, створюючи майбутнє. Для кожного номеру відшукали щось особливе, неповторне, свій нюанс, що підтримує  артиста на сцені та розкриває душу пісні. В концерті задіяно дуже багато різних технологічних прийомів та інноваційних рішень. Всі вони зібрані навколо глибокого  змісту українських пісень, що будуть лунати. Тому ми також хочемо показати, що окрім талановитих артистів, в нас ще є неймовірні професіонали у кожній сфері, які роблять свою справу на високому рівні. А це рівень світового стандарту! Тому ми також дивуватимемо сценою, ії конструкцією, освітленням та графікою.

Катя Царик ДНК

За словами режисерки, музикальне шоу розгортатиметься на технологічній сцені, яка складається з трьох частин, які символізують три десятиріччя, та імітує молекулу ДНК. Простір між сценами за допомогою спеціальних світлових та графічних 3D ефектів змоделює ланки ДНК. 

Коли я думала над ідеєю, я зрозуміла, що ми – молода держава, але з багатовіковою історією. І те, чого у нас точно не забрати – це талант та спрага до незалежності. Незалежність у нас у крові. З цього вийшов слоган – Незалежність у нашій ДНК. Тому сцена, на якій розгортатиметься музичне дійство, несе в собі певний зміст, – розповідає Катя.

Катя Царик ДНК

Декілька днів тому вже почалися репетиції. Але коли я вперше зайшла на нашу репетиційну базу й там стояла сцена вже розмічена, я подумала «Яка ж вона шалено величезна!». І це дуже круто! Ми – все місто, всі департаменти –  активно готуємось. Костюми шиються, декорації виготовлюються, дизайн і графіка проєктується і малюється, світло також прописується. У концерті бере участь 35 артистів, 60 учасників оркестру, більш ніж 50 учасників балету, в нас близько 300 одиниць музичної техніки, тонни конструкцій та освітлення! Вся команда зараз працює 24/7 і, здається, вже стерта грань між днем ті ніччю, але це команда дуже крутих професіоналів, яка готова працювати і більше, аби ж тільки українці отримали дійсно гарне та грандіозне свято! 

Щодо того якими будуть номери артистів, Катя розповіла:

– Зараз можу сказати тільки те, що деякі артисти з’являться у незвичних для себе амплуа.