KHAYAT презентує чуттєвий кліп “Полон”

KHAYAT презентує чуттєвий кліп "Полон"

З впевненістю можна сказати, що пісня “Полон” стала пророчою, адже через два тижні після її виходу розпочалась повномасштабна війна. Відеоробота на пісню чекала свого часу майже рік, адже технічно фіналізувати її у реаліях щойно розпочатої війни було неможливо.

“Ми вагались з приводу випуску цього відео, адже для нас з командою воно вже є певною листівкою з минулого, довоєнного життя. Але ми вклали у нього стільки сил та душі, що залишити цю роботу у шухляді було б просто божевіллям. Це історія про спустошення та спробу втекти від минулого, яке все одно колись нас наздоганяє. Ми звикли до останнього вірити у краще, терпіти, чекати на зміни, але рано чи пізно настає час, коли створений вами “безпечний світ” починає руйнувати вас із середини. Не всі історії повинні мати “happy end””,  — розповідає KHAYAT.

Режисером та графічним художником відео став відомий діджитал митець SAVKA:

“Ця відеоробота про певну залежність, про емоційні гойдалки. Важливо було візуальною мовою передати цей внутрішній стан, коли останній промінь надії приводить до неминучої пастки. Все середовище “від” і “до” створене за допомогою 3D-графіки і для мене це був виклик. Це мій перший досвід такої роботи і можу сказати, здається, що я пройшов усі класичні стадії прийняття. Обставини, в яких ми зараз усі перебуваємо, наче випробовували на міцність, але неймовірна підтримка Андрія, трохи знання фізики, математики та магія безсонних ночей зробили свою справу —  надихнули створити та максимально наблизити до реальності світ у якому знаходиться артист. Завдяки вірі одне в одного в нас все вийшло і я дуже пишаюсь усіма хто причетний до цієї роботи”.

За словами KHAYAT ця робота була створена на піковій точці натхнення:

“Під час написання музики я завжди бачу повну картину та конкретний результат до найдрібніших деталей: сценарію кліпу, одягу і т.д.. Саме тому наша робота була дуже цілісною та синхронізованою. Це відео абсолютно передає мій внутрішній стан і я щасливий, що мене оточують люди, які відчувають його сповна“.