Христина Соловій презентувала кліп “Юність” за участю Сергія Жадана

Христина Соловій презентує кліп “Юність” за участю Сергія Жадана

Христина Соловій презентувала другу частину альбому Rosa Ventorum

16 грудня Христина Соловій презентувала “Юність”  – перший сингл з ІІІ частини альбому “Rosa Ventorum” і відео, в якому разом з Христиною знявся письменник та музикант Сергій Жадан.  В кліпі “Юність” Христина та Сергій грають історію кохання.

Христина Соловій презентує кліп “Юність” за участю Сергія Жадана

“Моя пісня про юність . Наша країна така сильна саме тому, що ще дуже юна і пристрасна. Їй можна все і все їй під силу”, – коментує Христина.

“Юність” зняв  режисер Віктор Скуратовський, який раніше працював з Христиною над відео до пісні “Біжи, Тікай” в дуеті з Сашою Чемеровим. 

“Українці мають великий скарб який ще не збагнули – Христину Соловій. Ця дівчина має величезний потенціал і ще здивує. Я був натхненний попередньою співпрацею з Христиною, її талантом та красою, і одразу запропонував зняти відео до наступного релізу.  Я хотів показати Христину Соловій, такою яка вона є в реальному житті, не затиснутою образами попередніх творів, думаю в кліпі “Юність” мені це вдалось. Цей маленький фільм — чистий і легкий ерос, якого зараз нам так часто бракує у темряві і холоді. Але любов і лють переможуть!”, – коментує Віктор Скуратовський.

Христина Соловій презентує кліп “Юність” за участю Сергія Жадана

До концерту пам’яті видатного музиканта Міська Барбари у 2021 році  я створила кавер пісні “Я помру від застуди” легендарних “Мертвих Півнів” на слова Жадана. Ще тоді у нас із Сергієм виникла ідея створити щось цікаве разом. Сергій Жадан – найкраще втілив образ головного героя, бо у його поезії так само присутня “вічна юність”, а в його особистості відчуваю збірний образ дорослої української культури. Українська незалежна музика та література, на яких я зростала, завжди є і будуть джерелом натхнення для моїх пісень”, – Христина Соловій  співпрацю із Сергієм Жаданом.

Христина Соловій презентує кліп “Юність” за участю Сергія Жадана

“Це була унікальна нагода опинитися в кадрі з улюбленою співачкою. Мені подобається ця пісня – вона світла й печальна водночас. Під такі пісні люди закохуються й освідчуються. Працювати було легко й цікаво. З Христиною загалом легко й цікаво. Вийшла чуттєва історія стосунків чоловіка й жінки – стосунків, що долають час і запалюють повітря. Доволі природньо вийшло, як на мене. Христина виразна й переконлива. І в кадрі і поза ним. Їй хочеться підспівувати. Тому, думаю, ми ще всіх здивуємо”, – Сергій Жадан про співпрацю з Христиною Соловій.

“Юність  дуже зваблива для кожного і кожної з нас. Їй ще нічого не страшно, вона на все здатна, бо не знає, чого не можна. Це таке нестримне бажання жити і любити, яке я понад усе хотіла би у собі зберегти. Моя пісня також про нашу країну сьогодні. Про українську культуру, яку любиш і живеш нею не тому, що патріотизм чи так навчили, а тому, що вона сильна і зваблива вгодночас. Над звучанням пісні працював український саундпродюсер Павло Литвиненко, у співпраці з яким ми створили попередні частини альбому-квадрології Rosa Ventorum. Обкладинка синглу – робота Дмитра Грушківського, який є моїм незмінним візажистом, а зараз дуже талановито проявляє себе як художник у багатьох моїх віжуалах“, – Христина Соловій про пісню.