Кінорежисер Любомир Левицький представив тизер до свого документального фільму “FOLLOW ME”

Кінорежисер Любомир Левицький представив тизер до свого документального фільму «FOLLOW ME»

21 жовтня український кінорежисер Любомир Левицький представив тизер до свого документального фільму “FOLLOW ME”. Стрічка заснована на реальних подіях, людях та матеріалах, знятих дронами. 

Режисерові вдалося поєднати документалістику з неймовірно цікавим художнім підходом до розповіді цієї історії. Тридцять хвилин такої напруги закарбуються в пам’яті на все життя.

Декілька місяців тому військові ЗСУ провели вражаючу рятувальну операцію за допомогою дронів. В центрі сюжету сімейна пара цивільних, яка намагалася евакуювати батьків з Бахмуту, але потрапила під шквальний обстріл ворожої російської армії, позиції якої знаходилися всього в ста метрах від мирних жителів в районі Ізюму.

Документальний фільм «ЙДИ ЗА МНОЮ» – це не тільки демонстрація професійності та креативного підходу до виконання завдань нашої армії, для якої є важливим зберегти життя кожного українця, а й унікально зафіксований військовий злочин російських військ по відношенню до цивільного населення України.

Кінорежисер Любомир Левицький представив тизер до свого документального фільму "FOLLOW ME"

«Стрічка FOLLOW ME має на меті, через прем’єру світового бродкастера, розказати світові правду та замотивувати крутими українцями, які сьогодні чинять опір злу! Назва “FOLLOW ME” має і глибше значення. Ми наче запрошуємо світ слідувати за нашою сміливістю! Також маємо на меті підтримати бойовий дух всіх українців. Це привід для захоплення нашими воїнами і приклад для наслідування. Ми нація хоробрих, винахідливих і незламних. Ми цінуємо один одного, ми люди, це відрізняє нас від орди з російських болот. Про це варто не забувати!», – прокоментував вихід тизеру Любомир Левицький.

Кінорежисер Любомир Левицький представив тизер до свого документального фільму «FOLLOW ME»

Матеріальна мета фільму це – привернути увагу до важливості забезпечення армії дронами, які дійсно рятують життя. Тож, за більшу частину виручених коштів будуть придбані дрони для ЗСУ.