“Кохання то любов” довгоочікуване продовження історії “Піно нуар” від Pozdniakov’а

“Кохання то любов” довгоочікуване продовження історії “Піно нуар” від Pozdniakov’а

Нарешті слухачі дочекалися продовження історії, що закріпилася в головах та думках українців. Нова композиція “Кохання то любов” – це приквел до композиції “Піно нуар”. Розповідь про українського артиста, що потрапив на кастинг до української продюсерки та полонив всіх оточуючих своєю харизмою та індивідуальністю. Змучені від виснажливого вечірнього кастингу, продюсери вже втратили надію знайти того хто замінить соліста вокально інтсрументального ансамблю. Але вміння чекати завжди нагороджує того хто чекає. А як саме відбувалися події на тому доленосному кастингу ви зможете побачити в відороботі, режисером якої виступив сам Pozdniakov

Pozdniakov – актор, режисер, композитор, автор тексту в роботі “Кохання то любов”. Є інформація, що всі кого ви бачили на екрані – це люди з найближчого оточення артиста. Не всім відомо, що Андрій родом з маленького села на Полтавщині під назвою Вишневе (раніше Петрівка). Село неподалік міста Хорол. Майже всі актори також вихідці з цих місць. Але зараз Pozdniakov проживає та створює якісний контент в місті-герої Ірпінь. 

Також з`явилась інформація, що дана робота також матиме своє продовження в наступному релізі виконавця що матиме назву “Соло”, а реліз під назвою “Вітер”, що планується на кінець року – це заключна композиція даної історії. І хто зна, які ще драми чи комедії запропонує нам Андрій.  Таким чином артист Pozdniakov вибудовує свою творчість на основі пов’язаних один з одним релізів, тому для вас, дорогі слухачі, є унікальна можливість спостерігати за формуванням нового імені в українському шоубізнесі.