MANIPURA презентувала маніфест для кожного, хто хоче змінити себе або своє життя

MANIPURA презентувала маніфест для кожного, хто хоче змінити себе або своє життя

18 серпня на музичних майданчиках відбулась премʼєра релізу магічної та чуттєвої співачки MANIPURA. Якісний україномовний інді-поп, з поєднанням східних мотивів та дудуку.

Пісня “Я хочу”маніфест для кожного, хто хоче змінити себе або своє життя, звільнитись від внутрішніх страхів, скованості, невпевненості та рішуче наважитись на зміни в сторону кращої версіі себе.

Багато українців були вимушені починати  життя спочатку, лишити минуле життя і побороти свої страхи перед майбутнім. І суть пісні саме про це – йти, не дивлячись назад. Лишити метушню, тягар та біль у минулому і жити нове краще життя.

Історія створення пісні:

На весіллі подруги в 2020 році я познайомилась з вінницькою поетесою Валентиною Капшук. Як виявилось, Валентина давно мріяла, щоб її вірші були покладені на музику. Весілля моєї подруги. 2020 рік. Молодята фотографуються, а я несподівано для себе знайомлюсь з вінницькою поетесою, Валентиною Капшук, яка давно мріє, щоб її вірші були покладені на музику.  На той момент, у мене тільки зароджуються думки про написання своїх пісень, я ніколи їх не писала. Я взяла збірку віршів і гортала її мабуть з півроку, або навіть довше. Нічого не приходило на думку. Плюс, я займалась дитиною і кожного разу були більш важливі сімейні справи, ніж моя музика. І процес затягнувся. А Валя постійно меня нагадувала: “Настя, ну що? Буде пісня?”. Можливо, якби не ці нагадування, пісня б так і залишилась на етапі задуму. Але я сказала собі “Пора!” і знайшла в тій же збірці два вірша, які повністю описали мій стан і бажання, тобто я знайшла історію про себе.

Пісня мала бути записана під піаніно і все. Лише потім, коли я жила біля Азовського моря на мене зійшло натхнення і уві сні я почула цю пісню у східній інтерпретації, з дудуком, під східні ритми. Воно звучало незвично: але я наважилась презентувати її саме такою! Мені пощастило познайомитись з талановитим Дімою Решетником, який якраз спеціалізувався на створенні таких композицій і ми почали творити…

“Я хочу” була готова ще у новорічну ніч з 2021 на 2022 рік, а випускати я планувала її у лютому-березні 2022 року..Обставини так склалися, що першою я випустила пісню, яка була написала вже під час війни “Бережи Україну”, а “Я хочу” лежала і чекала на свій час і він настав”, – розповідає MANIPURA.