KOLA розповіла про “Перше кохання”

KOLA розповіла про "Перше кохання"

KOLA розповіла про "Перше кохання"

Українська співачка KOLA підготувала подарунок до Дня всіх закоханих. Напередодні 14 лютого, авторка, виконавиця та саунд-продюсерка презентує новий ліричний сингл під назвою “Перше кохання”, що народжений у співавторстві з талановитим Іваном Клименком та Teejay. Реліз заплановано на 11 лютого. Композиція буде доступною на всіх стримінгових та онлайн-платформах.  

Перше кохання — це про справжнє. Це про метеликів у животі, про мурашки по шкірі, про чистоту почуттів та важливість слів. І звісно, про перші помилки, які ми робимо на початку пізнання цього неймовірного почуття.  Це той етап в житті, який не забувається та викликає теплі спогади. Щастя, коли перша любов стає коханням усього життя.  Саме це і передає композиція.

KOLA розповіла про "Перше кохання"

Анастасія Прудіус (KOLA):
“Для мене, сингл “Перше кохання” є символом чистої любові. Любові, яка не минає. Ця історія реальна, бо зараз я є нареченою саме того хлопця, який був у 14 років моїм першим коханням. Можливо, дитячим, але таким щирим. Будьте щирими, ніколи не обманюйте свого серця! Якщо у вас ще не було того самого першого кохання, воно обов’язково станеться, і ви відчуєте цей “дзинь”. Бажаю, щоб це кохання було на все життя”.