KOLA розповіла про “Перше кохання”

Українська співачка KOLA підготувала подарунок до Дня всіх закоханих. Напередодні 14 лютого, авторка, виконавиця та саунд-продюсерка презентує новий ліричний сингл під назвою “Перше кохання”, що народжений у співавторстві з талановитим Іваном Клименком та Teejay. Реліз заплановано на 11 лютого. Композиція буде доступною на всіх стримінгових та онлайн-платформах.  

Перше кохання — це про справжнє. Це про метеликів у животі, про мурашки по шкірі, про чистоту почуттів та важливість слів. І звісно, про перші помилки, які ми робимо на початку пізнання цього неймовірного почуття.  Це той етап в житті, який не забувається та викликає теплі спогади. Щастя, коли перша любов стає коханням усього життя.  Саме це і передає композиція.

KOLA розповіла про "Перше кохання"

Анастасія Прудіус (KOLA):
“Для мене, сингл “Перше кохання” є символом чистої любові. Любові, яка не минає. Ця історія реальна, бо зараз я є нареченою саме того хлопця, який був у 14 років моїм першим коханням. Можливо, дитячим, але таким щирим. Будьте щирими, ніколи не обманюйте свого серця! Якщо у вас ще не було того самого першого кохання, воно обов’язково станеться, і ви відчуєте цей “дзинь”. Бажаю, щоб це кохання було на все життя”.