«Тіні забутих предків» від Alina Pash. Пісня-маніфест про батьківщину та предків

Alina Pash та Pahatam показали НОРОВ та справжній український R'n'B

Alina Pash та Pahatam показали НОРОВ та справжній український R'n'B

Пісня «Тіні забутих предків» про пращурів, про митців, що нас сформували. Адже завдяки їх невпинній праці ми зараз ті, хто ми є. 

Пісня була написана спеціально для Національного Відбору Євробачення. У ній йдеться і про історію України, і про світових «світил», як нагадування про велич нашого народу та багатство світової культури. 

Основний посил: pавдяки нашим предками ми впевнено рухаємося вперед. Потрібно їх пам’ятати, черпати силу, але не залишати свій погляд в минуле, щоб впевнено крокувати в майбутнє.

Ця пісня – не звичний стиль Alina Pash, але це «Alina Pash на Євробаченні». Це пісня із сильною вокальною лінією та українським колоритом. Автором музики став Тарас Базєєв, що писав для Аліни BOSORKANYA, Ласки дівочі, Колискова та ін. Текст до пісні написала сама співачка. На приспіві окрім Alina Pash, ви чуєте голоси фольклорного гурту Щука-Риба. Міксинг та мастеринг виконала студія звукозапису Studio31. За обкладинку відповідальний Володимир Ковпак. 

Коментарі від Alina Pash:

«Впродовж тривалого часу пошуку себе я зрозуміла, що невід’ємна частина мого Я – моє коріння. Зараз важко відстоювати свою ідентичність та культуру і тому важливо звертатися до коренів за силою та підтримкою.  Я пам‘ятаю предків, шаную їх і йду поруч, продовжуючи їх справу та будую свою власну історію»

Alina Pash та Pahatam показали НОРОВ та справжній український R'n'B

«Для мене конкурс Євробачення – це спосіб розказати про Україну так, як я це відчуваю. Конкурс дає можливість транслювати своє особисте повідомлення крізь пісню на весь світ. В пісні я згадую не тільки про Батьківщину, а й про світил, творців із різних куточків Землі, які свого часу вплинули на  мене (і не тільки мене) на створення цього Світла й надалі»

"Досліджувати кінематограф дедалі цікавіше" - Alina Pash після прем'єри стрічки «Розмова поколінь»

«Ми маємо підтримувати один одного, завжди, як підтримує мене і дає мені сили моє коріння, наша культура»

Alina Pash та Pahatam показали НОРОВ та справжній український R'n'B

«Для мене ця пісня дуже світла, про віру і бажання рухатись вперед. Друзі, нехай предки освітлюють нам нашу з вами дорогу»

Alina Pash

«Я хочу донести людям головну ідею мого буття, моєї творчості. Я з України, мої думки – про Україну, мої дії – для України»

"Witch" – нова колаборація від Alina Pash

«Пісня Тіні забутих предків – це потужний енергетичний портал, який дає мені особисто сили і віру в майбутнє»