Створити хіт за 12 годин: KOLA та CHEEV презентували нові пісні у проєкті “МУЛЬТИТРЕК”

KOLA та CHEEV презентували нові треки, написані за 12 годин в новому музичному проєкті “МУЛЬТИТРЕК”

Сьогодні на просторах українського YouTube зʼявиться нове музичне шоу під назвою “МУЛЬТИТРЕК“. У проєкті виконавці разом з ведучими Володимиром Дантесом та Дашою Кубік, а також саундпродюсерами стикаються з різними випробуваннями та спільно створюють нові пісні в умовах обмеженого часу.

Організаторами та шоуранерами проєкту стали музичний продюсер Євген Тріплов та Влад Булава. Учасниками першого випуску стали KOLA і CHEEV, які й презентують свої треки “А шо я?” та “Перший день”. 

Пісні української співачки KOLA, до яких звикли українці, наповнені лірикою, душевністю й глибокими меседжами. Однак на ютюб-проєкті “МУЛЬТИТРЕК” співачка вирішила поекспериментувати з музичним стилем і додати в текст грайливості та іронії. В результаті вийшов танцювальний трек «А шо я?» про нерозділену любов, який попри трагедійний сюжет, викликає скоріше усмішку, аніж печаль.

«Це був справжній виклик, попри те, що в моєму арсеналі є пісні, написані й за пів години, як «Тебе-Собі», але це був порив душі. А тут, можна сказати, стояло завдання проявити саме професіоналізм, тому чекати на музу часу не було. Я вдячна своїй команді за злагоджену роботу, було комфортно, весело і цікаво, те саме можна сказати й про саму пісню «А шо я?». Сподіваюсь, вона зможе підняти настрій моїм слухачам», – прокоментувала прем’єру KOLA.

Під час першого випуску музичного проєкту “МУЛЬТИТРЕК” CHEEV створив новий трек, що отримав назву “Перший день”. Дана пісня співака традиційно про почуття невизначеності та самотності, які огортають у перший день життя без коханої людини. Вона описує важкість переживань після розставання, втілюючи у собі особливий відтінок порожнечі, що заповнює кожний куток буття після розлуки. 

“Такий формат створення музики для мене новий. Але було цікаво та досить захопливо. Думаю, що трек знайде свого слухача, адже ця болюча тема торкається багатьох, якщо не кожного”, – коментує CHEEV.