Коли війна ламає сон: INTUI відкриває двері до спокою з піснею “Засинай”

Коли війна ламає сон: INTUI відкриває двері до спокою з піснею "Засинай"

Гурт INTUI радо оголошує випуск своєї нової пісні “Засинай“, що стала втіленням їхніх вражень від неспокійних ночей, коли безсоння стало нашим спільним супутником через війну.

“Засинай” – це музична подорож, що відображає емоційну напругу та неспокій, які переживали мільйони людей в нашій країні, коли ніч стала часом тривоги та надії на краще. Ця пісня несе в собі повідомлення про силу людського духу, яка допомагає знайти внутрішній спокій та вірити в краще майбутнє, навіть у найважчі часи.

Зі своїм характерним стилем і поєднанням електронних звуків та живих інструментів, INTUI створив особливу атмосферу в “Засинай”. Глибокі вокальні партії, емоційні мелодії та заповітні тексти доповнюються захоплюючим аранжуванням, що вибудовує музичний ландшафт, в якому слухачі можуть відчути істинне почуття надії й спокою.

Гурт INTUI привернув увагу шанувальників як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Зі своїм новим синглом “Засинай”, INTUI продовжує втілювати свою майстерність та творчу багатогранність, надаючи слухачам незабутні музичні враження.

Гурт INTUI знову доводить, що музика може стати універсальною мовою, яка об’єднує нас у важкі часи і надихає на нові почуття та перспективи.

“Засинай” доступна на усіх музичних платформах, і гурт INTUI запрошує всіх у світ своєї музики, щоб поділитися цим незабутнім музичним досвідом. Завдяки “Засинай” ми знайдемо спокій у серці та знайомий ритм у наших думках. І так ми сповнимося позитивом та вірою в краще майбутнє.