Колишній учасник Alco Brothers представив пісню ”Якщо хочеш“

Колишній учасник Alco Brothers представив пісню ”Якщо хочеш“

Hura, колишній учасник гурту Alco Brothers, після тривалої паузи, продовжує тепер вже власну сольну кар’єру з піснею ”Якщо хочеш“.

Hura – більше відомий, як учасник гурту Alco Brothers, які були першими в україномовному попрепі. Особисті переломи в житті поставили на паузу творчу кар’єру артиста. На початку повномасштабного вторгнення наступного дня пішов у військкомат та став на захист Батьківщини, досі являється військовим, є учасником бойових дій, після повернення до рідного міста Лева став учасником лейблу Klekit, який повернув його до улюбленої справи.

Пісня “Якщо хочеш” про теплі, позитивні емоції які кожен з нас відчуває коли кохання взаємне, коли ви не помічаєте як швидко летить час. Варто лише знову зустрітися, щоб зрозуміти, що не зможете відвести очей один від одного…

Нове життя цій пісні, яка була написана артистом ще у зовсім юному віці, дали соцмережі. Не знаючи автора, слухачі поширювали шматки треку у своїх сторіз. 

Тому ця пісня відгукнеться всім хто кохає і відчуває себе коханим.

«Гадаю, ця пісня знайде своїх слухачів, адже це живі історії одягнуті у музику і рими.» – так описує Андрій свою композицію.