Концерт Юлі Юріної у Києві

Концерт Юлі Юріної у Києві

30 вересня в київському клубі Beletage відбудеться великий сольний концерт Юлі Юріної, який буде складатись з двох частин.

Першою стане фольклорна “Ґвара”, у якій співачка переосмислює українські традиційні пісні у супроводі струнних інструменті та учасниць її авторського курсу “Ґвара”. 

Друга частина – презентація авторського альбому “Рефлексія”, який вийшов нещодавно. Він був створений ще до повномасштабного вторгнення, проте презентацію було скасовано, а сам альбом за ці два роки трансформувався під впливом подій, лайв-виступів та набув нових сенсів. Альбом вже доступний на всіх музичних майданчиках, а на YouTube відбулась презентація кліпу на пісню “Хто ти такий”.

Юля Юріна — українська артистка та виконавиця. Свою музику описує як “темний електро-фольк”, адже не боїться поєднувати фольклорні мотиви з сучасним звучанням та зухвалим текстом. Має фольклорну освіту, що дозволяє їй створювати власні унікальні інтерпретації народної творчості професійно та з повагою до традицій.

З початку повномасштабного вторгнення Юля не виїжджала з України, а в перші місяці активно волонтерила та займалась гуманітарною допомогою.

Придбати квитки