Концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Києві: вщент заповнені зали, освідчення військових під час виступів та більше мільйона гривень для ЗСУ

Концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Києві: вщент заповнені зали, освідчення військових під час виступів та більше мільйона гривень для ЗСУ

15 та 17 червня “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зіграли 2 аншлагові благодійні концерти в столиці у КВЦ “Парковий”: ексклюзивний концерт у супроводі оркестру та рок-концерт у форматі фан-зони. Квитки на виступ з оркестром були розкуплені через 2 тижні після старту продажу, а другий концерт – sold out за кілька днів до виступу.

Більше 2-ох років “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” не проводили сольних концертів у Києві, Львові та Івано-Франківську через анонсовані стадіонні шоу. Та зараз нарешті фани дочекалися виступів улюбленого гурту й у цих містах. Сергій Танчинець запевняє:

Ми обов‘язково зіграємо стадіонний концерт на НСК “Олімпійський”, як і планували! Це відбудеться після нашої Перемоги – маємо надію, що вже 24 серпня 2024 року. На жаль, під час воєнного стану, зустріч на таких масштабних майданчиках неможлива“.

У програмі виступу були як і зіркові хіти “Зорі запалали”, “Без неї ніяк”, так і нові пісні гурту “24/02”, “Повернись живим”, що розчулили публіку – було не стримати сліз.

Щодо благодійної складової – завдяки двом концертам у Києві, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вдалося закумулювати 1 450 000 грн на допомогу Збройним Силам України. 650 000 грн – завдяки продажу квитків та аукціону. Крім того, зібрали 800 000 грн за ініціативи генерального продюсера гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” Олега Ходачука. Під час концертів Олег із гуртом влаштував ще один особливий збір з нагоди свого дня народження – глядачі та гості могли задонатити на безпілотний авіаційний комплекс “Валькірія”, який відправлять на потреби Збройних Сил. 

Концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Києві: вщент заповнені зали, освідчення військових під час виступів та більше мільйона гривень для ЗСУ

Під час концертів також проходили благодійні аукціони. Серед лотів були й український прапор з підписами гурту, і футбольний м’яч з автографами гравців та тренера “Динамо”, а ще – пляшка вина, яка дивом вціліла після влучання ворожої ракети в один із найбільших складів Київщини.

Не дарма “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” називають рок-романтиками, адже на концертах гурту створюються нові сім‘ї. Під час двох виступів у Києві українські військові робили пропозиції руки та серця своїм дівчатам. Хлопці домовлялися з музикантами, а ті зупиняли свій виступ, щоб дати їм можливість освідчитись. 

Ми ніколи не відмовляємо, коли до нас звертаються з подібними проханнями. Навпаки, кохання та створення нової сім‘ї – це прекрасно!”, – ділиться Сергій Танчинець.  

Прямо зараз “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” продовжують свій всесвітній тур під назвою “Разом до перемоги”, графік якого вже розписаний до лютого 2024 року. Гурт виступить у 50 містах України, а також у США, Канаді та Європі.

Куплений вами квиток на концерт гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги“, – коментує Сергій Танчинець.

Також артист наголошує:

Не артисти роблять концерти. Їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал”.