Київський артист J Scope випустив відвертий кліп на пісню, яка потрапила до 20 Нацвідбору “Євробачення-2022”

Київський артист J Scope випустив відвертий кліп на пісню, яка потрапила до 20 Нацвідбору "Євробачення-2022"

Київський артист J Scope випустив відвертий кліп на пісню, яка потрапила до 20 Нацвідбору "Євробачення-2022"

Пісня «Love&Hate» від J SCOPE пройшла у півфінал нацвідбору «Євробачення». Всім відомі слова “Від любові до ненависті один крок” (“Love And Hate Are Just One Step Apart”). Ці два почуття однакові за силою, як дві сторони однієї медалі. Але одна емоція творить, а друга руйнує, як нас самих, і всі навколо.

Сам J SCOPE говорить про пісню так: «Кохання безцінне! Якщо вам пощастило зустріти свою половинку, людину, яка вас підтримує та надихає – цінуйте її та ніколи не відпускайте, що б не сталося. Сьогодні все може бути погано, але не дозволяйте ненависті заволодіти вами. Важкі часи бувають у будь-яких стосунках – це потрібно просто пережити і далі все буде добре» – прокоментував свій новий сингл

Джері J Scope Фоладжин Oyedamola. Над кліпом працювали Romanova Viktoriia та Romanov Roman, які разом із Джеррі розробили ідею відео та втілили її в життя. J Scope – це проєкт киянина Джеррі Фоладжин Oyedamola, раніше відомого як Very The Jerry. Кліп Love&Hate став уже сьомою відеороботою в кар’єрі Джеррі. На його рахунку два ЕР, багато років активних виступів на найкращих майданчиках України.