“LA PLAGE” — перша еротична драма українського виробництва від Сергія Ткаченка

“LA PLAGE” — перша еротична драма українського виробництва від Сергія Ткаченка “LA PLAGE” — перша еротична драма українського виробництва від Сергія Ткаченка

11 жовтня, в Міжнародний день камінг-ауту вийшов тизер еротичної драми “LA PLAGE” українського виробництва, режисером якого став відомий кліпмейкер Сергій Ткаченко.

“LA PLAGE” — це історія про тих, хто живе за межами звичних правил і традицій, відкриваючи свою істину через кінематограф, музику та секс. Герої фільму не обмежують себе віком або статтю, їхні стосунки — це яскравий емоціональний сплеск на тлі краєвидів Нормандії, вони демонструють, що любов прекрасна у всіх її проявах.

«Цей фільм не про ЛГБТ, а про вільні стосунки. Його сюжет фокусується на людях, які живуть відповідно до своїх переконань і бажань, що аспірують бути собою, бути незалежними в своїх правах. Вони чесні як перед собою, так і перед суспільством, вільно виявляють свої бажання та переконання. І хто має право засуджувати їх за це? Фільм «La Plage» віддзеркалює сучасну реальність та життя у світі, де вже давно панують вільні та демократичні цінності. Цей проект — незалежне кіно, і для мене, як для режисера, це справжній виклик. Він відзначається унікальним підходом у всьому — від виробництва до дистриб’юції. Ми справді сподіваємося, що знайдемо свою аудиторію, і наш фільм знайде свого глядача», — коментує режисер Сергій Ткаченко.

Історія про тих, хто не застряг у світі правил і застарілих традицій. Герої пробиваються до своєї правди через мистецтво та секс. Вони доводять, що любов прекрасна в будь-якій формі, тому вже зараз на онлайн-платформі для інді-фільмів Fixer Premiere, яка є частиною екосистеми FIXER app, відкрито передзамовлення на фільм. А вже 21 жовтня продажі на першу українську еротичну драму “LA PLAGE” відкриються в повному обсязі.