LAURA MARTI показала свого коханого у кліпі до своєї нової пісні — Love will save the world

LAURA MARTI показала свого коханого у кліпі до своєї нової пісні "Love will save the world"

Ця пісня для тих, хто боїться покохати знов через попередню невдачу. Для тих, хто став занадто “сильним”, щоб знову відкрити своє серце, дозволити собі кохати і “будувати” навіть тоді, коли все проти цього. 

Слова і музику пісні написала LAURA MARTI. Аранжування зробив Oleksandr Kasprov, який створював музику для Гурт[О]. 

У новій відеороботі Лаури Марті знявся її бойфренд. У такий спосіб співачка ніжно ділиться з фанами своїм щастям. Хто її бойфренд наразі невідомо, але ви можете побачити його у кліпі. Свою любов Лаура зустріла у Кельні, куди перевезла маму з Харкова через війну і, де зіграла свій перший концерт на підтримку України

Частина кліпу знята у TGR The Green Room. Саме там, де пара вперше зустрілась.

“Любов врятувала мій світ. Боятися кохати — це моя історія. Довгий час я була одна. 

Після перших довгих відносин, моє серце було розбите і я зосередилась лише на музиці. Я просто закрилась. Напевно, стримував біль розлучення і страх того, що вже не зможу полюбити так само сильно. Перша любов ще довго не відпускала…Лише роки два тому як моє серце стихло і я відчула себе вільною. 

Мої спроби покохати закінчувались нічим. Вже після першого побачення розуміла, що це не моє. 

Знаю, що справжня любов — це хімія і доля. Його варто дочекатись. Але також знаю, що коли воно пролітає повз тебе — треба “не спати” і мати відвагу зловити його. Як в тій притчі —  “сісти в човен”. 

Твоя людина має прилетіти з неба”, але щастя ми створюємо своїми руками, в цьому  теж вже немає сумнівів. 

З початку війни я бігла свій марафон, робивши все, що було в моїх силах: перший місяць —волонтерство в Україні, потім 5 місяців безперервних концертів Європою і збір коштів — хотілось кричати всюди, також, представила Україну у Польщі на міжнародному конкурсі “Ladies’ Jazz”, де отримала Гран-Прі. В один момент я відчула, що просто помираю від виснаження і усвідомлення того, що війна не закінчується і це реальність, а не страшний сон. Тоді я вирішила створити альбом “24th”, в якому занотувала агресію росіїї. Нікому не дати забути про всі жахи над Україною — це мною керувало. Бо пісня живе вічно і передає історію з вуст в уста.

Створення альбому мене трохи повернуло до себе, але також, забрало залишки сил. За 5 тижнів я випустила 5 пісень і кліпів. Я майже не спала, постійно плакала і час від часу пила заспокійливі. 

В липні, коли я готувалась до зйомок кліпу на пісню 24th, я страшенно хотіла додому і зовсім не була настроєна на когось, хто поселиться у моєму серці. Серце було розірване на шмаття. В цей момент з’явився Він. Той самий. Той, хто вилікував мої рани і подарував мені любов і світло. 

Я бажаю, щоб кожен знайшов свою любов і перестав боятися бути щасливим! Навіть зараз, коли в нас “забирають землю з-під ніг” важливо любити і бути коханим. Любов надає суперсилу. Любов рятує нас. Любов врятує світ, я дуже на це сподіваюсь”, — коментує артистка.