Лаура Марті разом з друзями записала новий важливий трек: “MRIYA” — пісня про рішучість та єдність

Лаура Марті разом з друзями записала новий важливий трек: "MRIYA" — пісня про рішучість та єдність

Пісня, над якою працювали саундпродюсер Oleksandr Kasprov, співачка Olha Chernyshova, репер J Scope та автор проєкту — LAURA MARTI, є свідченням сили людського духу перед обличчям випробувань. Трек був записаний ще до війни й спочатку мав увійти до альбому “Незалежна”, вихід якого був відкладений через російське вторгнення. 

У тексті “MRIYA” йдеться про вибір, рішучість та щоденні дії, які ведуть нас до нашої мрії та перемоги. Пісня є оспівуванням людської волі, віри та мужності, які рухають нас вперед, навіть у найтемніші часи. 

Реліз “MRIYA” супроводжується відео музикантів, знятим з різних країн, яке підкреслює ідею єдності та згуртованості, закладену в пісні — “Де б ми не були, а ми разом”. 

“У нас зараз одна MRIYA на всіх — перемогти. Це про українську силу духу! Я пишаюся нашою спільною роботою з друзями і дуже вдячна: Oleksand Kasprov —  за  таке сучасне аранжування, J Scope за неймовірно глибокий сенс у реп-частині,  Olha Chernyshova — за чуттєвий і віртуозний спів. Робота з такими дивовижними українськими музикантами була для мене давно мрією, що здійснилася, і я з радістю поділюся зі світом нашим спільним баченням надії та наполегливості”, — говорить Laura Marti.

“Усі мрії всіх українців зараз збігаються на сто відсотків, бажаю що б вони відбулися якнайшвидше.  Для мене було великим задоволенням працювати з такими чудовими людьми над цією піснею. Бажаю нам усім миру, щоб усі сім’ї возз’єдналися, щоб мрії збулися!”, — ділиться Oleksandr Kasprov.

“Я рада, що ця пісня виходить саме зараз. Ми маємо віру в себе і бачимо свій шлях, ми здійснюємо свої мрії. Я щаслива бути частиною цієї пісні. Дякую”, — коментує Olha Chernyshova. 

MRIYA”, is finally here. This song is a reflection of reality that’ll leave you in awe. Working with Laura has been amazing, and her talent shines bright in every note. “MRIYA” is a must-listen for anyone who loves music that speaks to the heart and soul. Thank you, Laura, for making this dream come true”, — додає J Scope.