LAURA MARTI випустила пісню “VOLYA” і присвятила її всім Українцям

LAURA MARTI випустила пісню "VOLYA" і присвятила її всім Українцям

LAURA MARTI випустила пісню "VOLYA" і присвятила її всім Українцям

LAURA MARTI (Лаура Марті) поділилася першою піснею з майбутнього альбому “24th”. А на своєму YouTube-каналі “Laura Marti Music” поділилась відеороботою, в якому зібрала матеріали війни. 

Пісня отримала назву “VOLYA”. 

Цю пісню Лаура присвятила всім Українцям, ЗСУ, ДСНС, Медикам, Пресі, Державі та особисто Президенту України Володимиру Зеленському, який не здався та бореться разом з усім Українським народом за законне  право бути Україною. 

“24.02.2022 – росія напала на Україну, країну в якій я народилася, виросла і була щаслива. О 5-й ранку 24-го наші життя змінилися назавжди. Безліч сімей втратили свої будинки, роботи, родичів, мрії та спокій. Майже вся моя сім’я – у Харкові і частина – у Києві. Ховаючись по холодних, запилених підвалах, льохах, в метро, ​​в коридорах…, не маючи іноді їжі, води, світла, сну, медичної допомоги…, перебуваючи в безперервному страху, в звуку повітряних сирен і вибухах російських ракет,  мій народ мужньо продовжує протистояти терористу майже протягом 5 місяців. Українська “VOLYA” незламна! Всім серцем вірю в нашу перемогу та цілісність! Слава Україні! Героям Слава! 

«Be brave like Ukraine!» 

Нагадаємо, що після трьох тижнів волонтерства в Україні, Лаура Марті поїхала співати закордон, щоб мати змогу допомагати своїй країні.