LAURA MARTI з новою піснею “CHOMU”, яку присвятила всім парам, які зараз на відстані через війну

LAURA MARTI з новою піснею "CHOMU", яку присвятила всім парам, які зараз на відстані через війну

LAURA MARTI з новою піснею "CHOMU", яку присвятила всім парам, які зараз на відстані через війну

24 липня LAURA MARTI випустила ще одну пісню і кліп з нового альбому присвяченому подіям в Україні. Пісня отримала назву “ЧОМУ?” 

Laura Marti: “Зараз мільйони дівчат, жінок вимушені бути далеко від своїх чоловіків через напад росії на Україну: хтось закордоном, хтось переїхав в безпечніше місто України. Сумування за коханою людиною, біль від розлуки, нав’язливе питання Чому?… Бажання повернутись додому, до своїх… Це зараз саундтрек нашого життя. Я вірю, що кожне серце возз’єднається. Вірю в любов і нашу перемогу!” 

Над кліпом працювала українсько-вірменська команда професіоналів, яку співачка LAURA MARTI зібрала у Німеччині. Кліп зняли у Кьолні з думками про Україну. 

Режисер кліпу Hovannes Khachatrian, з Кієва, давній друг співачки, режисер фільмів «Бог простить», Боги проти блогерів», Кіїв вдень та вночі», «Дім мій дім» та інші. Оператор Hovhannes Martirosyan, вірменин, який вже 8 років живе і навчається в Берліні. Стиліст Karina Markosian з Харкова, де народилась LAURA MARTI. Над волоссям та мейком працювала Elena Nechaeva, з Києва, яка працювала на показах Ukrainian Fashion Week.

Кліп був знятий на вулицях Кьолну і в будинку відомої німецької художниці і скульптора Bettina Ballendat.

Нагадаємо, що тиждень тому LAURA, у День свого Народження, подарувала слухачам першу пісню з альбому - "VOLYA", яку присвятила всім відважним Українцям. Його можна також подивитись на YouTube - каналі співачки - LAURA MARTI MUSIC