Учасниця «Голос країни-12» MARTA записала дебютну пісню

Учасниця «Голос країни-12» MARTA записала дебютну пісню

Учасниця «Голос країни-12» MARTA записала дебютну пісню

MARTA –  експериментальний електрофолк проєкт, створений у 2022 р. Марта Липчей співачка з Ужгорода, учасниця «Голос країни-12» (2022) записала свою першу дебютну пісню.

«Свободу свою» — це пісня про силу та боротьбу, що випала на нашу долю і водночас про невпинну підтримку одне одного, попри біль. 

Пісня народилася на вірш моєї подруги Олександри Шелепець і стала відображенням емоційного стану від подій та новин, які ми проживали у перший, найважчий місяць війни та продовжуємо проживати кожного дня. Зараз ми боронимо нашу історію, культуру, традиції, мову. Я щиро вірю, що ми переможемо, бо ми — вільні духом. Ми не віддамо нашу свободу нікому. Цю пісню я присвячую кожному рідному українцю. Безсумнівно українці – найсміливіша нація у світі. Щодня ми підтверджуємо це стоячи перед обличчям нещадної, нелюдської війни. Однак, ми будемо кохатися, ростити та виховувати покоління нескорених, вільних, пристрасних та спраглих до своєї справи українців. Крізь історію, ціною життів нашого братського роду, несемо жагу бути вільними в своєму ДНК. Знаю, що відродимо наші душі та нашу країну.

Музику писав Пилип Коляденко, а над накопиченням, зведенням та мастерингом вокалу працював Вадим Лисиця.