Ліричний співак ANDRUX презентував пісню та кліп “Кімнати” про неідеальні стосунки 

Ліричний співак ANDRUX презентує пісню та кліп "Кімнати" про неідеальні стосунки 

Український співак із Сан-Франциско ANDRUX презентував нову музичну роботу “Кімнати“. Це історія стосунків двох неідеальних людей, в яких непропрацьовані травми заважають близькості та отруюють кохання. Музична динаміка пісні повністю відповідає її сенсовому наповненню. За основу створення були взяті акустичні інструменти.

Премʼєра відбулася напередодні місяця прайду. Разом із композицією ANDRUX презентував музичний кліп. Символічно, що участь у зйомках відео взяв його партнер Олександр. Режисером роботи виступив відомий український кліпмейкер та ЛГБТ-активіст Юрій Двіжон.

“Люди кажуть – любові достатньо, я не погоджуюсь з цим твердженням. Часом розуміння вище за любов. Відео, яке ми зняли, не зовсім кліп до пісні, а радше архів стосунків, в яких сонячні дні перекреслені відсутністю бажання порозумітися. У Юри завжди унікальне бачення моєї творчості. Цього разу ми вирішили повністю сфокусуватись на автентичності – мінімум постановних сцен, максимум природності, ніяких акторів, лише я та мій партнер”, – розповідає співак.

“Кімнати” про те, що люди, які кохають один одного не повинні сваритися, вони мають навчитись вирішувати проблеми у формі здорового діалогу. Послухати пісню можна на всіх музичних майданчиках.