Любов і містика: ПТП – Екзорцизм

Любов і містика: ПТП - Екзорцизм

Любов і містика: ПТП - Екзорцизм

Нове музичне відео Потапа від українського кінорежисера Станіслава Капралова в кращих традиціях кіно з елементами хоррору «Екзорцизм»

Головний герой – творець, який сповнений пристрастями. До того, як відбувається доленосна зустріч з Любов’ю, його душа повна мук і суперечністей. Героїня – уособлення Любові, вона відіграє вирішальну роль у долі Героя: виліковує його душевні рани, робить його краще і сильніше, утихомирює в ньому бісів і, подібно до обряду екзорцизму, виганяє з нього диявола.

«Сюжетна лінія кліпу повторює лінію моєї власної долі. Я, як актор, багато в чому віддався талановитій кінорежисерові Стасу Капраловим: розповідав йому свою історію, а він наділяв її в художню форму, наповнюючи кінематографічними елементами. У нас вийшов міні-фільм з елементами хоррору про чарівну і цілющу енергію любові» – Потап.

Невипадково режисером кліпу став Станіслав Капралов – український кінорежисер, відомий на весь світ своїми роботами в жанрі трилер (його дебютний короткометражний фільм Sui Caedere отримав платинову нагороду на Хьюстонском кінофестивалі, а дебютний повнометражний американо-український фільм-трилер Let It Snow купив Голлівуд):

«Коли я почув пісню в перший раз, мені відразу прийшли кадри, руху, образи … Захотілося додати чогось« демонічного », елементи хоррору, зробити міні-фільм. Я показав Потапу і отримав від нього відповідь: «Так, все так, саме так я відчував себе, коли писав цю пісню, тільки в образах і картинках. Моїм завданням було передати візуально все смисли »

Під час зйомок відновилася давня фобія Потапа:

«Найбільше випробування для мене в кліпі – надіти лінзи чорного кольору. Я боюся, коли до ока щось підносять – це моя фобія».

Тому ефект чорних очей робили на етапі постпродакшна – щоб передати особливу атмосферу роботи, основну частину кліпу знімали вночі і продовжили на світанку – на Київському морі. З цієї ж причини окремі кадри зняті на плівку.