Прем’єра від Lilu: екстрим під водою в новому кліпі “Відчуваю”

Lilu випустила кліп "Відчуваю", знятий в екстремальних умовах під водою

Lilu випустила кліп "Відчуваю", знятий в екстремальних умовах під водою

Українська співачка і ведуча Lilu випустила кліп на одну з пісень свого україномовного альбому “Дівчинка моя”. Цього разу режисерська команда, та й сама артистка вирішили в якості однієї з локацій вибрати підводну студію.

“Підводні зйомки – це перший в житті досвід для мене, погодилася на нього я досить швидко, але не розуміла, наскільки це складно. Коли я приїхала на локацію – підводну студію, у мене запитали – чи був у мене досвід таких зйомок і чи боюся я. Тоді я думала: чому це я повинна боятися, якщо все перевірено і відпрацьовано”, – коментує зйомки головна героїня кліпу і співачка Lilu.

Виявилося, для такого типу зйомок потрібен особливий макіяж, спеціальний одяг, але зате над зачіскою працювати багато не потрібно, адже під водою нівелюється будь-яка робота стиліста. Складність такої роботи під водою полягає в тому, що окрім відмінної фізичної підготовки потрібно за максимально короткий період зйомки зробити максимальну кількість різних завдань від режисера кліпу. Звичайно, чимало залежить і від оператора, на якого покладена неабияка відповідальність.

Зйомки кліпу “Відчуваю” були настільки складними, що не обійшлися без рятувальника на знімальному майданчику, адже артистка періодично під час деяких сцен то задихалася, то захлиналася водою. Під кінець зйомок від виконаної роботи у Lilu настільки впав тиск, що команда відпоювала її гарячим чаєм з цукром.

“Після зйомок дорога додому на машині замість 30 хвилин у мене зайняла аж 2 години, адже доводилося постійно зупинятися і відпочивати. Всім, хто бажає повторити мій досвід, хочу порадити готуватися фізично і заздалегідь перевірити тиск”, – продовжує розповідь про екстремальні зйомки кліпу співачка Lilu.

Незважаючи на всі складнощі таких зйомок, Lilu все ж вважає, що зусилля того варті, адже картинка вийшла красивою і незвичайною, і обов’язково заслужить лайки і перегляди від шанувальників її творчості.