Мадонна відповіла на провокаційні запитання у кінопроєкті українського режисера

Саша Касюга

Саша Касюга

Український режисер Саша Касюга (Sasha Kasiuha) презентує другий кінопроєкт, створений спеціально для королеви поп-сцени ─ співачки Мадонни. Світова прем’єра відбулася 18-го листопада. Короткометражне відео знято в форматі “запитання-відповідь” та випущено за мотивами документального фільму “Madame X“, світова прем’єра якого відбулася на початку цієї осені.

Цей кінопроєкт створений режисерським дуетом, у якому взяли участь українець Саша Касюга (Sasha Kasiuha) та португалець, лауреат премії VMA ─ Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені вони відомі під спільним псевдонімом SKNX.

Madame X ─ це прототип Мадонни, героїня, яка співзвучна зі справжньою, всесвітньо відомою особистістю. Мадонна грає саму себе, створюючи абсолютну магію у кожному з кадрів фільму.

Новий ролик, як і фільм, вийшов на Paramount+, а також на MTV як тизер до концертного шоу артистки.

У проєкті взяли участь безліч світових зірок, таких як Аріана Гранде, Кім Кардаш’ян, FKA Twigs, Кеті Перрі, Дрю Беррімор, Біллі Айліш тощо. Усі вони ставили Madame X найрізноманітніші питання ─ від улюбленого запаху до імітації оргазму. Ролик переповнений багатогранними, смішними та серйозними роздумами великої артистки.