MAEVE презентувала трек “Зруйнували”

MAEVE презентувала трек "Зруйнували"

MAEVE презентувала трек "Зруйнували"

Марта Рак стала відомою слухачам після участі в проєкті «Голос країни 8» у команді Тіни Кароль, проте дівчина вирішила продовжувати свою творчість не під власним іменем, а під оригінальним псевдонімом MAEVE (Мейв). 

Прем’єра від Мейв – авторська пісня з назвою, яка до болю знайома кожному українцю, «Зруйнували». Вона про страшну війну проти України, про ту злопам’ятну одну ніч, коли наше життя змінилось назавжди, але водночас вона про надію, про незламність, про майбутню перемогу. 

Мейв зізнається: «У цієї пісні була дуже непроста історія написання: від перших нотаток на Житомирській трасі 24-го лютого до написання приспіву в бомбосховищі і створення аранжування під звуки сирен…»

Ще до прем’єри відео з фрагментом пісні зібрало 50 тисяч переглядів в Тік Ток.

Співачка розповідає: «Коли писала пісню, очевидно, я не думала ні про лайки, ні про перегляди, ні про поширення… я писала, бо мені було боляче за Україну, за людей, за зруйновані життя… Та коли побачила шалений фідбек на пісню, зрозуміла, треба її записати і випустити, бо це наш культурний фронт, це музична історія України! Це пісня, яку має почути якомога більше людей, бо в ній – правда! Правда про те, як росія зруйнувала наше щасливе життя…»

«Зруйнували» – історія про незламну Україну, адже скільки б вороги не руйнували наші домівки, міста, інфраструктуру, ми не зламаємось, обов‘язково все відбудуємо і повернемо собі мирне життя у рідній Україні. А пісня хоч і трагічна, як і життя кожного українця зараз, але в ній є надія, в ній оспівується віра у нашу майбутню перемогу.