Все подолаєм: мотиваційна пісня від фіналістки Нацвідборів на Дитяче Євробачення Марії Ткачук

"Музика лікує людей" - Марія Ткачук. Інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору

"Музика лікує людей" - Марія Ткачук. Інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору

Українська співачка Марія Ткачук випустила нову мотиваційну пісню «Все подолаєм». Молода авторка у свої 14 років пише пісні з дорослим меседжем, які не можуть залишити нікого байдужим. Пісню «Все подолаєм» про безсмертну жагу до волі, незламність українського народу і те, що він обов’язково подолає усі негаразди. Композицію дівчинка написала у січні 2022 року, до повномасштабного вторгнення в Україну і говорить, що наче відчувала наближення певних подій, проте через вік не розуміла своїх відчуттів.

«Я сама задавалась цим питанням, бо коли я сідаю за фортепіано, і руки починають самі грати мелодію, а текст просто ллється – мене саму це дивує»,- зазначає Марія.

Пісня в умовах війни створювалась дистанційно. Демоверсію дівчинка записувала під обстрілами  у рідному селі на Київщині, де її родину застало повномасштабне вторгнення російських загарбників. Через це їм довелось покинути рідну домівку. Зводили трек вже в Івано-Франківську. 

Композиція надихнула на створення відеороботи у вигляді мультфільму в стилі аніме. 

Все подолаєм: мотиваційна пісня від фіналістки Нацвідборів на Дитяче Євробачення Марії Ткачук

Авторкою мульткліпу стала TikTok-художниця Sugarich. За сюжетом, Україну уособлює войовничий янгол з крилами, якому вдалось подолати свого ворога – великого темного орла та зробити все, щоб на його маленькій планеті сяяло сонце та усі жили в злагоді. Саме про це мріє 14-річна співачка: щоб Україна перемогла, настав мир і кожний міг повернутись до себе додому.

Першу пісню Марія написала у 10 років. За чотири роки у своєму творчому арсеналі вона має вже 100 пісень, проте поки не планує їх усі випускати. 

Марія Ткачук – українська співачка та авторка пісень. Фіналістка та учасниця Нацвідборів на Євробачення 2019, 2020 2021. Гран-прі фестивалю Gold Star Fest. Фіналістка конкурсу авторів від порталу «МУЗВАР», творчий хист Марії оцінили саундпродюсери гурту KAZKA та сама Олександра Заріцька. Окрім того, співачка брала участь у зйомках святкового «Сніданку з 1+1» до Дня Незалежності-2019, де співала патріотичну пісню у прямому ефірі.