MamaRika та VovaZiLvova випустили спільну пісню «Серце стукає стукає стукає»

MamaRika та VovaZiLvova випустили неочікувану спільну пісню «Серце стукає стукає стукає»

MamaRika та VovaZiLvova випустили неочікувану спільну пісню «Серце стукає стукає стукає»

Двоє українських артистів – R’n’B-співачка MamaRika та репер VovaZiLvova – випустили неочікувану спільну пісню «Серце стукає стукає стукає» та встигли зняти кліп на неї.

MamaRika та VovaZiLvova випустили неочікувану спільну пісню «Серце стукає стукає стукає»

Робота вийшла неймовірно емоційною, за словами музикантів їм хотілося створити таку пісню, яка буде надихати людей не застрягати у старих і обмежуючих відчуттях і емоціях. Хотілося заохотити їх відкриватись для нового досвіду і нових викликів.

Ми з Вовою знайомі ще зі студентських часів, тож коли він запропонував залетіти на фіт, я підозрювала що має бути круто. Коли ж я безпосередньо почула саму пісню – відразу погодилась, бо це мій вайб і вона мене зачепила за живе.
Мабуть, головною причиною нашої колаби є музика та чесний месседж, який, я впевнена, дійде до кожного серця, – розповідає MamaRika.

Просто давно не було пісень про любов, таких шоб взяло і не відпускало. Шоб згоріти у попіл і переродитись новим феніксом. Або феніксинею. Фемінітиви це важливо. Дякую MamaRika, – коментує VovaZiLvova.

Окрім самої пісні артисти відзняли, дуже чуттєву відео роботу. В ній режисер Олександр Швець вирішив показати внутрішній світ, людини з розбитим сердцем.

«Найчастіше, коли нам розбивають серце, єдиною реальністю для нас стає наш внутрішній світ, в якому співрозмовниками є лише наші негативні емоції. Ми боремося з ними, ми занадто прив’язуємось до них. Інколи ми їм програємо і вони поглинають нас. А інколи ми знаходимо в собі сили і відпускаємо. Не бійтеся відкривати своє серце, скільки б разів його не розбивали» – коментує Олександр.