Маніфест сильної дівчини: прогресивна співачка ROMA TUZ презентує нову музичну роботу «Заспіває»

Маніфест сильної дівчини: прогресивна співачка ROMA TUZ презентує нову музичну роботу «Заспіває»

Молода та прогресивна співачка ROMA TUZ презентує свою нову композицію «Заспіває». «Заспіває» – це маніфест сильної дівчини зі сталевим характером, яка йде до власної мети, попри перешкоди і думки натовпу. У пісні втілена історія самої співачки, яку вона наважилась розповісти після року роздумів.

«Раніше при написанні пісень за основу я брала історії інших людей, надихалась розповідями знайомих чи друзів. І в один момент вирішила, що потрібно написати щось про себе, відкритися, аби слухач пізнав мене більше. Я протягом року думала над створенням треку, який мотивував би особисто мене і спонукав не здаватись та рухатись до своєї мети. У кожного з нас бувають життєві моменти, коли ми стаємо перед важким вибором, в такий час як ніколи потрібний поштовх та правильні слова. І пісня «Заспіває» саме про це», – розповіла ROMA TUZ.

У своїй новій музичній роботі дівчина закликає молодь досягати цілей і ставити в пріоритет в першу чергу себе самих та власні амбіції.

ROMA TUZ є однією зі співачок української хвилі молодих виконавиць, які розпочали свій творчий шлях у період російсько-української війни. Наразі виконавиця створює пісні поза часом, намагаючись внести власне звучання в українську музику, самостійно створюючи власні пісні. Окрім того, ROMA TUZ дає і нове звучання вже популярним хітам: нещодавно вона випустила україномовну версію легендарного треку «Вахтерам» гурту Boombox. Кавер набрав сотні тисяч переглядів у TikTok, а також отримав позитивний відгук і від самого фронтмена гурту та автора композиції – Андрія Хливнюка.

«Я намагалась якнайяскравіше донести меседж автора оригіналу, текст якого є геніальним і дати йому нове звучання, яке б надовго закарбувалося у серці слухача», – зазначила співачка.

Наразі ROMA TUZ активно просуває власну творчість через Tik Tok та й найближчому майбутньому готує цікаві новинки та колаборації.