“Маніфест закоханості та сміливості” – TEREN випустила трек “Парубок” у неочікуваному амплуа

Співачка TEREN, яка дебютувала з синглом “Колір”, презентує новинку у досить-таки неочікуваному амплуа.

Співачка TEREN, яка дебютувала з синглом “Колір”, презентувала новинку в досить-таки неочікуваному амплуа. Якщо перша пісня була ніжною та легкою, то новий сингл “Парубок” підкорить людей, які люблять каву з перчиком. 

“Важливо! Це не про кохання, це про пристрасну закоханість, про те, від чого гориш і чим палиш сама. Я смілива жінка! Я можу сказати про почуття не боячись зустріти правду, яка б вона не була. “Парубок” – це певна сповідь, я зізнаюсь людям у тому, що відчуваю. Кожна фраза у пісні горить відвертістю і багатогранністю моїх емоцій. Я закликаю парубків та всіх-всіх людей «бути сміливішими». Тільки так ви зможете набратись необхідного досвіду і бути на крок ближче до свого істинного кохання”, – поділилась TEREN. 

Наполегливі сенси та двіжовий саунд – це ідеальний опис нового синглу TEREN. Співачка запевняє, що вона ніяк не маніпулює в новій пісні, а лише показує природну рису “надихати своєю жіночністю”.

“Це наполеглива пісня. Жінка, яка її співає, а тим паче буде слухати, смілива, життєстверджувальна та наполеглива, вона знає чого хоче від життя. А для чоловіків ця новинка має стати своєрідним лайфхаком: Не гальмуйте! Тримайтесь за свою закоханість та будьте щирі. Ми шаленіємо від цього!”, – розповіла TEREN.

TEREN закладає потужні сенси, які неодмінно надихнуть слухача відкритися та стати ближче до своєї долі. Разом із синглом співачка презентувала і дебютний у своїй кар’єрі кліп. Окрім яскравого та манливого образу, прихильники зможуть побачити і гарну street зйомку української столиці