MELESHKO анонсувала майбутній альбом презентацією фокус треку “Сяй”

MELESHKO анонсувала майбутній альбом презентацією фокус треку “Сяй”


Солістка ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Маргарита Мелешко, відома під псевдонімом MELESHKO, заінтригувала прихильників анонсом нового соціального міні-альбому. Співачка привідкрила завісу та презентувала фокус-трек майбутнього EP під назвою “Сяй”. 

MELESHKO вирішила присвятити дебютний EP темі жіночого досвіду, яка стосується її та інших українських жінок і є актуальною та гострою сьогодні. Це вилилося в майбутній міні-альбом “Ти така не одна”.

Альбом є основою однойменного соціального проекту співачки. Його реалізація стала можливою завдяки вірі і коштам сотень людей, що підтримали ініціативу авторки на краудфандинговій платформі “Спільнокошт”. 

“Сяй” – другий сингл, після “Не зли дівчат ЗСУ“, що увійде до майбутнього EP. “Сяй” стане фокус синглом альбому, аби налаштувати і підготувати слухачів до виходу інших трьох пісень-історій, які пережиті та прорефлексовані MELESHKO. Вона присвячена одразу двом темам: протистоянню ейджизму та заклику не мовчати, коли тобі страшно, боляче, чи тебе ображають. 

“На жаль дискримінація жінок за віком є гострою та дуже актуальною. Успішність та професіоналізм людини визначає не вік, а те, якою вона є. “Сяй” закликає любити, цінувати себе та пам’ятати, що сяяти можна і треба протягом усього життя, а не до певного віку. Це життєствердна поп-балада в електронному аранжуванні, побудована на динамічних контрастах. Від прозорого хукового рефрену – “Просто сяй”, у супроводі фортепіано та декількох звуків, до потужного приспіву на форте”поділилась MELESHKO.

“Сяй” – сильний вокал, динамічне та потужне аранжування, глибокі сенси пісні, які надихатимуть переосмислити ставлення до себе та оточуючих!