Мар’яна Головко у Музеї Ханенків із камерною програмою українського сучасного романсу

Мар'яна Головко у Музеї Ханенків із камерною програмою українського сучасного романсу

26 березня 2023 року відбудеться концерт українського сучасного романсу під назвою “Два крила”, який виконає Мар’яна Головко – співачка та солістка формації NOVA OPERA, у камерному супроводі гітариста Дениса Донцова та віолончеліста Артема Замкова.

Концерт буде зібранням авторських композицій та творів українських композиторів періоду “відлиги” та стане приємною подією, що матиме на меті занурити аудиторію у терапевтичну атмосферу поетичних та звукових сенсів.

Марʼяна Головко, відома українській публіці, як мультижанрова виконавиця (вокалістка), що багато років експериментує у різних стилях та жанрах. Від класичної, камерної сцени до розширених вокальних технік у сучасній опері. Від джазу та фолькових мотивів до новаторства та електронної музики.

Музей Ханенків є відомим музеєм національної культури, який зберігає та відтворює історію України. Усі музейні експозиції, наукові програми та культурні події в музеї спрямовані на підвищення української свідомості та національної гордості. Концерти камерної музики у приміщенні Музею Ханенків стали вже доброю традицією, до якої долучаються музиканти майбутнього концерту — “Два Крила”

У концерті звучатимуть твори видатних українських композиторів: Поклад, Вірменич, Білаш, Скорик, Петриненко у поєднанні з авторськими композиціями Марʼяни Головко.

Ми запрошуємо всіх поціновувачів якісної музики відвідати концерт “Два Крила” 26 березня 2023 року.

Квитки за посиланням