Марта Адамчук презентує трек “Колія”, створений співачкою KOLA

Марта Адамчук презентує трек "Колія", створений співачкою KOLA

Українська співачка Марта Адамчук презентувала нову пісню “Колія”. Композиція розповідає про історію, яку сьогодні, паралельно з війною, проживає кожен. Багато хто зараз проходить випробувальний період, який стає переломним моментом. Пісня “Колія” – це своєрідна історія-сповідь від Марти Адамчук, яка на власному досвіді показує, як це, коли життя стоїть на паузі та проходить повз тебе. 

Авторкою пісні стала колега, співачка KOLA.

“Ця пісня стала для мене своєрідним зціленням. Можливо, навіть громовідводом. Є такий метод в психології: подивитися в очі своїм страхам і болю. Коли я виконую цю пісню, замислююсь над усім, що відбувається конкретно зі мною і з нами усіма, відчуваю увесь стрес і навантаження. Але з кожним разом мені стає легше. Я розумію, що вихід є і що так складно буде не завжди”, – ділиться Марта.

Пісня “Колія” – це точне відображення всіх внутрішніх відчуттів та переживань, які на той період відбувалися у житті артистки. 

“Коли KOLA надіслала мені демо пісні, я десь пів години по колу просто його слухала. Я була шокована, наскільки точно вона написана про мене. KOLA, на мій погляд, найбільш емпатична співачка і авторка сучасності, адже її пісні сьогодні відгукуються кожному”, – підкреслила співачка.

Нагадаємо, співачка KOLA стала тріумфаторкою у номінантах музичної премії YUNA-2024.