Masha Danilova поділилася творчими планами на майбутнє та розповіла, як Instagram блокує за активну позицію

Masha Danilova поділилася творчими планами на майбутнє

Masha Danilova — українська співачка, яка за час свої кар’єри вже встигла випустити декілька треків, що заполонили музичні чарти та знайти свою аудиторію.  

Спеціально для МУЗВАР Masha Danilova поділилася своїми творчими планами на майбутнє, а також вперше дала коментар після блокування сторінки в Instagram.

Які сюрпризи готує Маша Данілова на цей рік?

Я не люблю розкривати всіх сюрпризів, адже зазвичай ефект неочікуваності зникає, і відчуття вже не ті. Тому я хочу трохи потримати інтригу і не відкривати всі карти одразу.

Можу лише сказати, що в цьому році мене переповнює натхнення на створення та втілення нових творчих ідей. Я знаю, що порадую вас новими та кардинально різними прем’єрами, які вас приємно здивують. Одним із моїх давніх прагнень є співпраця з українськими талановитими артистами. Я вірю, що ця мрія обов’язково збудеться. Не можу розкрити більше деталей, але обіцяю, що це буде щось дійсно грандіозне! Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити анонси та прем’єри.

Як ви бачите розвиток своєї музики й чи є у вас конкретні плани на нові проєкти?

Моя музика завжди є відображенням мого внутрішнього світу. Вона постійно змінюється, адже я сама постійно розвиваюся та еволюціоную. Кожен трек – це окрема історія, яка має свою емоційну атмосферу та глибинний сенс. Я планую і далі писати свою музику, аби ділитися нею зі слухачами. Я вірю, що моя творчість обов’язково знайде відгук у серцях людей, адже я співаю щиро, від душі.

Нещодавно ви говорили про створення свого EP. Які композиції готуєте? Про що він буде?

Я дійсно працюю над своїм EP, але поки не берусь сказати, коли готова його презентувати. Цей проєкт для мене дуже важливий, тому я хочу зробити його максимально якісним. Я вкладаю в нього багато сил та ресурсів, ретельно опрацьовуючи кожну деталь, тому витрачаю на це багато ресурсу та сил.

Поки я працюю над EP, випускаю окремі треки, які знаходять своїх слухачів. Саме ці пісні дають мені можливість поділитися своїми емоціями та ідеями, а також отримати відгук від публіки.

Masha Danilova поділилася творчими планами на майбутнє

Чи варто очікувати нову відеороботу найближчим часом?

З неймовірною радістю можу повідомити, що я вже приготувала дещо нове та дуже особливе. Це буде робота, присвячена другій річниці повномасштабної війни. Я дуже пишаюся результатом, який в нас вийшов, і з нетерпінням чекаю, коли зможу поділитися ним з вами. 

Я щиро сподіваюся, що вам сподобається ця робота. Я вклала у неї багато сил та емоцій, і вірю, що вона зможе розрадити ваші серця. 

Чи хотіли б ви спробувати себе в інших жанрах та поекспериментувати з музикою?

Я завжди відкрита до нового досвіду, тому ідея створення нетипового для мене треку неймовірно захоплює! Для мене це справжній виклик, який я з радістю хочу прийняти. Я – абсолютний меломан, тому черпаю натхнення з різних джерел, адже кожен жанр має свою неповторну атмосферу та енергетику.

Мене давно захоплює реп-культура. Я обожнюю ритміку та енергію речитативу, глибину та сенс текстів. Тому я дійсно хотіла б спробувати себе в цій ролі. Я впевнена, що цей експеримент буде цікавим як для мене, так і для моїх слухачів.

Нещодавно вашу сторінку в Instagram заблокували, після чого вам довелося створити нову. Прокоментуйте дану ситуацію.

Моя сторінка протягом доволі тривалого часу знаходилась у тіньовому бані. Це сталося через те, що я не шкодувала ні сил, ні часу, щоб висвітлювати війну, яка жорстоко йде в нашій країні. Я публікувала пости про збори коштів, на підтримку військових та волонтерів, організовувала благодійні ініціативи, передавала машини для потреб ЗСУ. Саме через це Instagram остаточно видалив мою сторінку, яку так і не вдалося повернути.

Звичайно, мені шкода втратити цю сторінку, адже вона була для мене справжнім альбомом спогадів, що збирався протягом багатьох років життя. Проте зараз, у часи війни, існують значно важливіші проблеми. Тому я не збираюся здаватися! Я починаю все з початку і з нетерпінням чекаю на вашу підтримку. На новій сторінці я планую й далі висвітлювати події війни, ділитися волонтерськими потребами, розповідати про героїзм наших захисників. Я хочу, щоб світ знав про те, що відбувається в Україні, і щоб ми всі разом могли наблизити перемогу.