Сергій Лазановський випустив пісню “Вкрала ти”, яка вже стала хітом TikTok

Сергій Лазановський випустив пісню "Вкрала ти", яка вже стала хітом TikTok

Український співак Lazanovskyi | RIDNYI (Сергій Лазановський) презентує нову танцювальну пісню «Вкрала ти». Ще до свого офіційного виходу трек став справжнім народним хітом та зібрав мільйони прослуховувань у мережі. Сам Лазановський каже: «Вкрала ти» чекала свого часу і отримала життя саме завдяки фідбеку слухачів.

«“Вкрала ти” – моя довоєнна творчість, яку ми з командою відклали і думали, що вже назавжди. Адже перша її версія лягла в основу іншого хіта – «З С У». Відповідно, повернувшись до неї, ми повністю видозмінили пісню, аби уникнути повторення. І наприкінці січня я прокинувся з відчуттям того, що обов’язково маю показати уривок треку своїм дописувачам у соцмережах. Фідбек не змусив себе чекати – «Вкрала ти» дуже зайшла аудиторії. Наразі на першому відео  до пісні – понад 1,9 млн переглядів. А загалом ми вже майже 3 млн переглядів до старту,» – зазначив Лазановський.

Сам співак називає музичний уривок у TikTok магічним, адже майже кожне відео з ним «залітає» у користувачів, а наразі до прем’єри вже відзнято майже 8 тисяч роликів під нього. 

Гумористична відеоробота на пісню «Вкрала ти» була створена у стилі воркаут-шоу 80-их років. Над створенням кліпу працювала команда PILOTS PRODUCTION, яка вже багато років створює кліпи для Лазановського. Особливою окрасою роботи образи, популярні майже 40 років потому, над якими працювала стилістка Наталя Садова.

«Я розумію, що створюючи будь-який гумористичний контент, ми наражаємося на хейт. Проте хотілося трохи додати людям оптимізму. І попереджаю одразу: не пишіть злісні коментарі у бік дівчаток, які є у цьому відео. Вони прекрасні», – підсумував виконавець.

Нагадаємо, раніше Сергій Лазановський та Greenjolly об’єдналися знов та переспівали повстанську пісню «Ой там у лузі».