МАША КРАШ презентувала відеокліп на свій дебютний авторський трек «МАЛАЯ»

Маша Краш

Маша Краш

В новій роботі Маша Краш майстерно поєднує поступливу наївну the girl next door, яка закохалась у поганого хлопця, та сміливу ризикову подругу, яка здатна вирвати серце й викинути його в смітник. КРАШ розбавляє останні музичні тренди ностальгічним вайбом з двохтисячних, відеоряд в рожевих відтінках бандитськими витівками. Вміло міксує панкушність та сексуальність.

«МАЛАЯ не схожа ні на що з того, що я робила раніше. Вона смілива, рухлива, панкушна та яскрава. Мій новий відеокліп, дебютний авторський трек і довгоочікуваний запуск проєкту МАША КРАШ. Це мій особистий новий старт і робота, яка, я сподіваюсь, створить крутий настрій та стане першою в низці моїх літніх прем’єр», — розповідає про реліз Маша.

МАША КРАШ, вона ж Марія Кондратенко — акторка, співачка, суперфіналістка шоу «Голос країни». Стала відома після знімань в серіалі «Школа». В 2020 взяла псевдонім МАША КРАШ і почала працювати з Ігорем Тарнопольским і командою ENJOY!MEDIA, серед проєктів якої — JAMALA, LAUD, ANAMUN, Саша Чістова