Mila Nitich представила пісню «НЕБОКРАЙ»

Mila Nitich представила пісню «НЕБОКРАЙ»

«Небокрай» – перший трек, який артистка випустила після початку повномасштабного вторгнення.

«Довгий час, в мене не було розуміння, як будувати кар’єру, коли вся країна перебуває у війні та постійному стресі, але потім зрозуміла що музика – це підтримка. Біль – спільний і неминучий. Війна і творчість повинна про це нагадувати та підтримувати нас морально», – поділилась Mila Nitich. 

Пісня «Небокрай» має особливу історію. Автори створили її ще 2014 на початку вторгнення в Україну. Пісня чекала свого виходу довгих 8 років, і саме сьогодні співачка вирішила, що прийшов її час.

Mila Nitich представила пісню «НЕБОКРАЙ»

Кліп – це історія поколінь, від утроби матері до захисника країни. Відео на пісню знімали в бібліотеці, яка є символом історії. Акторами в кліпі стали: Лука Путівленко, Марк Путівленко,  Вікторія Байдачна, Володимир Біляк та справжній воїн Олександр Морозов. 

«Олександр Морозов особлива людина, йому не довелось нічого грати, його погляд показує більше ніж слова багатьох людей. Для мене такі чоловіки, як він – абсолютні герої, символи Незламності, символи віри у Перемогу, віри в Україну. Низький уклін кожному захиснику», – поділилась Mila Nitich.