Milian Beatz презентує дебютний україномовний реп-альбом “Якщо почує весь світ”

Milian Beatz презентує дебютний україномовний реп-альбом "Якщо почує весь світ"

Український саундпродюсер, який співпрацював з відомими американськими реперами випустив дебютний україномовний альбом. Milian Beatz вже більше десяти років живе та працює в Америці. Будучи саундпродюсером на американському ринку встиг поспівпрацювати зі світовими лейблами, завдяки чому народжувалися інтернаціональні колаборації різних артистів, зокрема американських реперів. 

Артист переніс увесь свій досвід у власний альбом під назвою  – “Якщо почує весь світ”.

“Моя максимальна задача зробити вклад в українську культуру, створивши  щось нове, що раніше ніхто не чув. Альбом “Якщо почує весь світ” – це яскравий приклад цього. Я сподіваюсь, що своєю творчістю принесу щось цікаве в наше, українське“, – коментує Milian Beatz.

У альбомі ви зможете почути фіти вже з добре відомими вам артистами, зокрема альбом починається з творчого тандему Milian Beatz з Skippa da Flippa та іншими.

“Я зібрав історії свого досвіду, своїх життєвих подій, які зі мною траплялися.  Тут зустрінуться і пісні про любов. Можливо, когось вони замотивують, можливо зможуть надихнути на створення чогось нового. Я хочу, аби люди були справедливими і чесними по відношенню до себе, були порядними, вміли любити та закохуватися. Альбом про труднощі, які можуть зустрічатися на шляху кожного, головне зробити свій правильний вибір“, – розповів артист про прем’єру.