KOZAK SYSTEM представили свій новий сингл

KOZAK SYSTEM представили свій новий сингл

Нова пісня від гурту KOZAK SYSTEMгімн новоствореної обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”, була написана автором багатьох пісень, трубачем гурту Сергієм Соловієм буквально за одну добу.

“З початку повномасштабної війни московії проти України ми з KOZAK SYSTEM заграли близько 30 концертів на передовій і більше 130 благодійних концертів по всій Україні. 

Ми завжди починаємо свої виступи з гімну окремої десятої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” і природньо, що до нас почали звертатися комбриги різних бригад з проханням написати гімн і для їхніх бригад. Для нас це – честь, адже така героїзація – дуже важлива справа саме для нас, як для бійців культурного фронту. Вдвічі приємно було для нас було написати гімн бригаді “Лють”, тому що комбригом цієї бригади є наш друг, двічі герой ордена Богдана Хмельницького, полковник Олександр Нетребко. Ми познайомилися з ним ще до війни, а пізніше почали їздити на передову в район Миколаївської області, де базувався окремий бойовий підрозділ патрульної поліції, в якому Олександр Нетребко був керівником. Сьогодні він комбриг бригади “Лють”.

Лють – це наше майбутнє. Це ті мотивовані хлопці та дівчата, які добре знають як знищувати ворога і нам неймовірно приємно, що ця пісня вдалася. Тішить, що сьогодні такий запит на популяризацію Збройних Сил України. Найкращих Збройних Сил у світі”, – коментує Іван Леньо, лідер гурту.