Міша Май випустив перший україномовний альбом

Міша Май випустив перший україномовний альбом

Це перший україномовний альбом артиста Міши Май, робота над яким тривала більше ніж півроку. Почалась вона після двох місяців роботи в таборі психологічної підтримки для дітей з тимчасово окупованих територій, де Міша відкрив у собі педагога та любов до дітей. Під час надання психологічної допомоги він і сам почав придивлятися до своїх емоцій, дозволив собі плакати, почав проговорювати і випускати назовні те, що шкребе на душі. Результатом таких саморефлексій став цей чесний реп.

“Реліз дуже відвертий і чесний, я просто сказав те, що сиділо всередині, як є, без прикрас. Мені треба було виговоритись і, скажу чесно, після цього моє життя почалось змінюватись. Важливо вивільнювати непережиті думки й емоції, їм немає місця ні в тілі, ні в голові. Будьте вільні, будьте живі!” – каже артист.

Альбом “Навиворіт” це подорож зі стану скованості, дисгармонії та мовчазного самокопання, яка веде героя до переосмислення помилок, покаяння та почуття подяки, шляхом проговорення, усвідомлення та прийняття власних емоцій та почуттів.

Говори” (feat. Saized) – це про злість на самого себе, коли жалість до себе і слабкість взяли гору і стискають груди, а німі, застряглі слова та емоції рвуться зсередини. “Говори словами через рот – тут ніхто не читає думок”.

Чесним” (feat. Saized)– трек-сповідь, в якій автор щиро зізнається у помилках минулого та приймає їх за досвід. Автобіографічні спогади тернистого шляху самопізнання. Публічне покаяння як звільнення від тягаря.

Upset (feat. Saized)– це про дозвіл собі бути сумним, не тікати від цього, не відволікатись, а тотально переживати цю емоцію до кінця, вчить приймати себе сумним.

Все мине” (feat. Saized) – герой розуміє що всі проблеми лише у його голові, весь цей тягар, який відчувається фізично це лише результат нав’язливих думок, герой починає вилазити з цієї депресивної ями через почуття подяки та нагадує що все мине.

Дослід (feat. Saized & Дарина Ковпашко) – цей трек про страх, при чому до нього герой ставиться з любов’ю і навіть називає братиком, адже коли побореш страх – отримуєш почуття щастя і впевненості. У другому куплеті розказана реальна історія про день, коли останні гроші я віддав на запис і йшов додому пішки, узбіччям, в дощ: бруд з під коліс летів прямо на мене, а я йшов щасливий і усміхнений, адже йшов зі студії і ніс з собою новий трек. 

Міша Май (Михайло Шевченко) – український репер, співак та автор пісень.

Гість українських талант-шоу та музичних фестивалей. Михайло працює ведучим заходів та диктором. Суперсилою артиста є фристайл, який вражає глядачів на кожному виступі.

У цікавий спосіб артист просуває свої треки: він підходить до людей на вулицях і пропонує обійми тим, хто зашазамить його трек, результатами своїх обіймашних вилазок він ділиться у своїх соціальних мережах, так за останній місяць артист встиг пообіймати киян, львів’ян та жителів міста Мукачева, а в червні збирається навідатися і до рідного Дніпра.