“Місяць” від EL GHOSS: лови трек, який змінить твою зиму

"Місяць" від EL GHOSS: лови трек, який змінить твою зиму

Ми асоціюємо етапи свого життя з різними треками, а наш настрій та емоційний стан загалом може змінити лише одна пісня. Це прекрасно усвідомлює український автор та виконавець EL GHOSS, якого вже називають одним з найцікавіших артистів нової сцени.

“Місяць” — це трек про холод, темряву та зиму, які присутні в душі у кожного з нас. Тема актуальна в усі часи, але є вкрай важливою саме зараз. Ритмічна основа синглу “Місяць” може змусити слухачів не лише рухатися за закликом бітів та гітари, а й подивитися глибше у власний духовний світ: 

“Коли я писав цей трек, то уявляв собі лімб з фільму Крістофера Нолана “Початок”. Саме цей лімб і є символом для життєвих реалій, які впливають на мене, мою кохану та кожного з нас загалом”, – розповідає про реліз EL GHOSS.

Артист має намір сконцентруватися на створенні сучасної популярної музики, яка має сенс і духовне наповнення: 

“Меседж мого нового треку — простий. Відчуй, наскільки крихким є лімб травмованої душі кожного з нас та зрозумій, що навіть у темряві є шанс знайти світло. Це банальності, проте від розуміння яких залежить щастя кожного з нас”.

Вихід синглу є для артиста символічним ще й через те, що саме з нього EL GHOSS розпочав співпрацю з творчим об‘єднанням 044К.

Разом вони успішно виконали надскладну задачу. За допомогою лірики й музики вони зуміли розкрити важливість взаємодії між темрявою та світлом, холодом та теплом, адже одне не може існувати без іншого. До того ж, без зміни цих станів неможливе щастя кожного з нас і природи загалом