Місто Героїв – патріотична рок-балада чернігівського гурту The Streechers

Місто Героїв – патріотична рок-балада чернігівського гурту The Streechers

Місто Героїв – патріотична рок-балада чернігівського гурту The Streechers

6 травня 2022 року чернігівський гурт The Streechers випускає нову пісню під назвою «Місто Героїв». Цю рок-баладу присвячено рідному для музикантів Чернігову, що вистояв і не скорився в запеклій боротьбі проти російських окупаційних військ. Пісня написана українською, ностальгічні мотиви в ній поєднуються з неймовірною гордістю за кохане місто. 

The Streechers – чернігівський рок-гурт, заснований в 2017 році. Поточний склад гурту – Альона Білоусова, Ігор Меліхов, Муцький Олексій та Марія Славець. Перші три роки існування виступали на сценах рідної школи та університетів. Активну студійну діяльність розпочали у 2020 році – 1 жовтня відбувся реліз дебютного альбому «Different». Згодом The Streechers випустили сингли «Space Rangers», «Sunday Before the Christmas» та «Дим, я і ти». Останніми роботами гурту є альбом «Light it Bright» та новорічний бокс «Change the Rain for Snow». Усі пісні музикантів створюються у домашній студії звукозапису. 

Ідея «Міста Героїв» з’явилася на світ, коли Ігор Меліхов (автор та вокаліст) першим з учасників гурту повернувся до Чернігова після виводу з області російських окупаційних військ. «Незважаючи на криваві шрами від обстрілів, Чернігів не може не надихати. Місто легенд стало Містом Героїв. Слова самі складалися у рядки, рядки – у куплети,» – коментує він написання пісні. 

Текст є біографічним, але водночас віддзеркалює долі тисяч людей, що змушені були покинути Чернігів під час війни: «Чи знав я, що жорстокою війною / Життя розлучить нас з тобою», «Ось знову я до тебе повертаюсь». Назва пісні також натякає на почесну відзнаку «Місто-герой України», якою Чернігів був нагороджений 6 березня 2022 року. 

Пісню The Streechers «Місто Героїв» можна знайти на всіх популярних музичних платформах, таких як Spotify, YouTube Music та Apple Music, з 6 травня. Гурт продовжує працювати над різноманітними проектами, а також відкритий до нових ідей та співпраці з іншими музикантами.