Містично-богемний TULUM: WHITE NIGHTS 2021 оголосили хедлайнерів та перші деталі фестивалю

Містично-богемний TULUM

Містично-богемний TULUM

Цьогоріч фестиваль електронної музики в Україні WHITE NIGHTS стає ще більш артовим та фантазійним. 18–19 червня він проведе на найвищий щабель суспільства музики. І це не просто крута дводобова вечірка зі світовими хедлайнерами — це переміщення у світ оригінальних образів, квінтесенції містики та оази музики!

Таїнство WHITE NIGHTS 2021 — культовий TULUM. Це місто світанку, руїн древніх майя та наймістичніших вечірок у світі. Більш як тисячолітню культуру майя відтворять у кожній деталі антуражу фесту в 3600 м2.

Кожній сцені — шалений тематичний декор від митців, які оформлювали найкращі світові фести. Кожній локації — симбіоз бітів і міфів, унікальні образи та арт-інсталяції. А повсюди — особливі і грандіозні світло і звук Білих Ночей, що радикально змінять час і простір.

Вожді WHITE NIGHTS 2021 — митці. Одні з найкрутіших українських художників Серж Пайє, Hanna Oborska, Леся Ригорчук та Ксенія Гнилицька покажуть на івенті свої картини. А відомі талановиті скульптори ANI Svami й Марія Куліковська продемонструють власні артові інсталяції й об’єкти.

18-19 червня покаже нові ексклюзивні витвори й Elina Mansurova. Це знаменита українська декораторка, яка цьогоріч представить свої дизайни в самому Тулумі. Усі її роботи пов’язані однією темою — шаманізм.

Захочете — і самі станете великими митцями: до ваших послуг артові майстер-класи на Тулум-тематику.

Бог WHITE NIGHTS 2021 — музика. Тут кожного занурять у джунглі музичних фантазій:

• 5 сцен;
• 100 локальних діджеїв та круті showcase від APLAY, БАЛКОНЛЮБВИ, Eleatics Records, POWER FM, ALLOSYRUP showcase by PRODJ, SkyBar та резидентів Alchemist Bar;
• світові зірки в ролі хедлайнерів — dOP, Kerala Dust та WHOMADEWHO;
• SPECIAL GUESTS, серед яких вже оголошені білоруси SHUMA.

Магія гостей фестивалю — неповторний образ у стилі бохо. Він надасть перепустку до VIP-класу з особливими привілеями. Якщо ж самостійно look зібрати не зможеш — митці просто на фесті допоможуть купити шаманське вбрання та створити фантазійний мейкап.

А ще на WHITE NIGHTS 2021. TULUM: 3D-mapping, лазерне шоу, стріт-фуд з усього світу від нових резидентів ULICHNAYA EDA, нові вишукані бари, 20+ insta-place, chill-out зони та багато іншого.