На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Олександру Пономарьову

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Олександру Пономарьову

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Олександру Пономарьову

14 травня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірка на честь — українського співака, Народного артиста України, поета та композитора, аранжувальника та телеведучого, музичного продюсера – Олександра Пономарьова.

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Олександру Пономарьову

Майже 30 років тому Олександр вперше вийшов на сцену пісенного конкурсу «Червона Рута», де він зайняв перше місце. З цього моменту почалася низка його перемог на конкурсах та фестивалях, а також довгий та успішний шлях в українській музиці, кінематографі та шоу-бізнесі. На сьогодні дискографія Пономарьова налічує 7 студійних альбомів. Його неодноразово визнано «Кращим співаком року», «Кращим попвиконавецем України». Також вагомий внесок до історії українського шоу-бізнесу, Пономарьов здійснив у 2003 році, як перший представник України на Євробаченні у Латвії з англомовною композицією «Аста ла віста» (ісп. «Hasta la vista» означає «До побачення»). У 2006 році Олександрові Пономарьову присвоюється звання Народного артиста України. На сьогодні Пономарьов є засновником і власником продюсерського центру "З ранку до ночі», який вважається одним з кращих в Україні, а у 2011 році став одним з музичних тренерів шоу «Голос країни».

Як відзначив сам Олександр Пономарьов: «Біблія пише, що у кожної людини є свій талант. І якщо ти не знайшов свій талант – ти грішник, якщо ти знайшов і не реалізував його – ти подвійний грішник. Тому мета мого життя було знайти свій талант і реалізувати його. Пройшовши такий довгий шлях, можу з впевненістю сказати, що після майже 30 років на сцені отримувати нагороду завжди приємно і це стимулює до подальшого розвитку». Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії – представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

«Проєкт мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проєкт «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху, – відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

14 травня закладено 59 зірку на «Площі зірок» і це 15 зірка на частині «Музика».