Мюслі UA створюють новорічний настрій з піснею “Скоро вже буде свято”

Мюслі UA створюють новорічний настрій з піснею “Скоро вже буде свято”

Напередодні різдвяно-новорічних свят у рамках проєкту #НароднаПісня від Мюслі UA та Радіо PISNYA, артисти дали нове життя своєму хіту “Скоро вже буде Пасха”.

Мюслі UA створюють новорічний настрій з піснею “Скоро вже буде свято”

Для новорічної версії треку 6-річний Матвій Брус, юний блогер з Наддніпрянщини завітав до Києва, аби разом з гуртом записати нову інтерпретацію пісні, яка стала вірусною та розірвала усі можливі топчарти напередодні Великодня. Новий текст треку було складено на основі рядків, які запропонували звичайні українці в коментарях у соцмережах Мюслі UA та Матвійчика. Саме тому цю пісню можна дійсно вважати народною. Вона є одним з 12 унікальних треків, які будуть представляти різні регіони України: від Слобожанщини до Галичини і від Таврії до Сіверщини. А наприкінці року пісня увійде до альбому #НароднаПісня від Мюслі UA.  

“Ми знаємо, як наш народ цінує та підтримує зараз українську творчість. Минулої весни Великдень прикрасила наша пісня, автором якої став Матвій. Цьогоріч ми хочемо розширити кордони і створити дійсно народну пісню. Дякуємо усім, хто приєднався до нашого марафону та став співавтором цього треку. Ми вирішили зробити пісню «Скоро вже буде свято» максимально різдвяною та святковою. Але просимо вас не забувати, що поки ми знаходимось у полоні новорічних свят, дехто на новорічні свята все ще знаходиться у ворожому полоні… Давайте пам’ятати про це, донатити, допомагати ЗСУ, наближати нашу перемогу, щоби повернути всіх наших хлопців та дівчат додому, до своїх рідних і близьких. Ми віримо, що “Скоро вже буде свято”… свято нашої Перемоги”, – коментують Мюслі UA. 

Слухайте «Скоро вже буде свято» на всіх музичних майданчиках, а також приєднуйтесь до музичного марафону #НароднаПісня від Мюслі UA та Радіо PISNYA. Запрошуємо музикантів, блогерів, тіктокерів, інфлюенсерів з різних регіонів України до створення ще 11 з 12 народних хітів.