Могилевська представила прем‘єру вистави «Доньки»

Могилевська представила прем‘єру вистави «Доньки»

У Києві до Дня Святого Миколая 19 та 20 грудня на сцені Драматичного театру їм. Лесі Українки Наталія Могилевська представила глядачам прем‘єру вистави «Доньки». Новий спектакль артистка присвятила  всім матерям, які сьогодні моляться за  своїх синів і дочок на фронті. Продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова, яка до цього працювала над створенням моноспектакля «Я вдома». 

Могилевська представила прем‘єру вистави «Доньки»

«Працювати з такою драматичною актрисою, як Наталя Могилевська, це справжнє задоволення! Ми створили вже два спектаклі, попереду в планах – трилогія! Впевнена, що ці вистави стануть історією, і  їх зіграють наші майбутні покоління, – зазначила Нонна Кондрашова. 

Могилевська представила прем‘єру вистави «Доньки»

Зі слів Могилевської, спектакль «Доньки» – про найголовніше у житті: народження та віру у майбутнє. 

«Якби мені хтось декілька років сказав, що я з подружками буду писати виставу, таку ніжну та красиву, де я розмовляю з мамою та розповідаю про свої мрії… Що в ніч, перед прем‘єрою, під час ракетних обстрілів, я не буду спати, не зможу в день спектакля вчасно переїхати мост, коли лунає тревога. І я не буду знати, чи прийдуть глядачі у зал… я би в житті не повірила! Але це наше сьогодення. Ні хвилини не жалкую ні про що! Дуже пишаюся нашим вмінням українців продовжувати радіти життю, любити, бути щасливими, вірити, народжувати та створювати найкраще! Незважаючи на війну! Ми всі – герої! І чим страшніші  ракетні обстріли, тим більше любові та надії у моїх спектаклях!», – прокоментувала Могилевська. 

Вистава «Доньки» два дні поспіль зібрала аншлаг. Павло Зібров, який відвідав прем‘єру, поділився своїми враженнями. 

«Дуже сильна вистава! Браво! Всі хто ще думають – купуйте скоріше квитки. Глибоко, по-справжньому, про важливе, з самоіронією, те що близьке кожному. Обіймаю, Наталочка, ти велика молодець! Браво! Браво всій команді!».