Музичний дует Bright Adore презентує нову яскраву пісню «Осінь»

Музичний дует Bright Adore презентує нову яскраву пісню «Осінь»

Тандем гітариста Дмитра Кравченка та чарівної вокалістки Ольги Алєксєєнко  об’єднав свої таланти у гурті “Bright Adore”, який є антиподом своєму давно існуючому важкому блюзовому проєкту “Black Adore”. Музичний стиль “Bright Adore” – це сучасний брітпоп, який відрізняється свіжістю, життєрадісністю та яскравістю звуків. Гурт активно працює над своєю музикою та постійно розвивається.

Сьогодні гурт “Bright Adore” презентує свою нову пісню «Осінь», яка запрошує слухачів в музичну подорож у світ чарівності осені

Осінь” – це яскрава, динамічна, та енергійна композиція, яка відзначається різнобарв’ям і кольорами. В неї є своя романтика, коли хочеться літати, торкатися краплин дощу, відпускати думки та наповнюватися новими яскравими емоціями. 

Композиція оспівує перехідний період між спекотним літом і холодною зимою, коли природа змінюється, разом змінюємося і ми. “Ми хочемо, щоб слухачі почули це в нашій музиці та відчули себе частиною осіннього чаклунства”, – ділиться Дмитро.

Оля, вокалістка гурту, розповідає:

“Осінь, це така казкова та романтична пора, все має різні барви, і ми стаємо дуже чутливими до будь-яких змін. Ця пора мінлива, то тепла, то дощова, то вітряна, то жодної хмаринки, то сумна і домашня, то грайлива”.

Творчий процес створення композиції був цікавим та непередбачуваним. Дмитро написав гітарний риф, надихнувшись піснями гурту Coldplay. Оля створила текст та мелодію. 

“Послухавши перші ноти, я відразу згадала фільм “Нескінченна історія” і образ хлопчика, який летів на пухнастому білому драконі, і ці почуття стали моїм натхненням”, – розповіла Оля. 

“Цікавий момент, що ми випадково під час запису пришвидшили темп і змінили тон пісні, тому спочатку вона мала бути більш повільною і трохи спокійнішою. Але ми вирішили, що то просто доля. Тому крапля творчої випадковості пісні ніколи не завадить, іноді пісня сама коригує себе, і це саме такий випадок”, – поділився Дмитро, гітарист та автор музики гурту.

Трек “Осінь” дарує слухачам можливість відчути колоритну пору року через музику. Гурт “Bright Adore” закликає всіх приєднатися до них в цій музичній подорожі та насолодитися магією осені.