Музичний проєкт Тані Табаченко MONEYPULLLATOR випустив дебютні пісню та кліп

Таня Табаченко або Дені Альфард, як себе називає режисер і музикант родом із Донбасу, у 2014-му, з початком війни на Сході України, покинула Луганськ та переїхала до Харкова, а згодом – у Київ, де у 2019-му створила хайп-рок гурт Hyperloop. У складі бенду Таня виступає вокалістом, гітаристом, автором та співавтором текстів і музики. Раніше випущені треки гурту, – «Hey U»  та «Won`t Be Nice»  – можна прослухати на музичній платформі SoundCloud.

У 2022-му році Дені започаткувала сольний проект MONEYPULLLATOR. Перший трек “Incomplete” музикант випустила 6 травня. Візуальний ряд до нього Таня зрежисувала, відзняла та змонтувала самостійно.

Абсолютно авторська робота – творчий спосіб сублімувати почуття й емоції, які виникають під час життя на момент війни в Україні:

«Мені здається  – це квінтесенція того, що я відчувала з приводу війни декілька тижнів тому і мені вдалось це відчуття вхопити».

Трек, що створений з метою привернути увагу світової спільноти до трагедії в Україні:

“Написала англійською, тому що наївно вірю, що його почує світ і хочу, щоб світ мене зрозумів”.

Пісня, написана людиною, яка зустрілася з війною 8 років тому на рідній донбаській землі, і у якої є звичайне бажання, щоб їй залишили домівку, хоча б вдруге. Твір передає внутрішній стан українського народу, який у зовнішніх умовах війни і звірств просить захисту та підтримки, бо хоче продовжувати цивілізовано жити у своїй країні.

«Мені треба звернутися до світу, і я хочу, щоб світ мене зрозумів. Цей трек – те, крізь що проходить кожен українець сьогодні. З глибини мого зраненого серця, що безперервно болить.»

Пісня доступна для прослуховування на цифровій платформі: SoundCloud. Вихід на інші стрімінгові канали заплановано на червень, повне аранжування – після Перемоги.