Музика Любомира Мельника потрапила на відео BBC до матчу Євро-2020

Музика Любомира Мельника потрапила на відео BBC до матчу Євро-2020

Музика Любомира Мельника потрапила на відео BBC до матчу Євро-2020

Після серіалу на телеканалі HBO відтепер “безперервна музика” композитора і у професійному спорті.

Світові футбольні зірки Гарі Лінекер, Алан Ширер, Ріо Фердінанд у лондонській студії BBC Sport обговорювали матч збірних Англії та Німеччини і дивилися відео з композицією “Pockets of Light” українського піаніста Любомира Мельника.

“Це футбольне історичне відео. Вау! Дивовижно. 20,6 мільйонів людей спостерігали за цією грою у Англії. 20,6 МІЛЬЙОНІВ !!! Просто подивіться на це. Я трохи в шоці. Не мав уявлення про це!”, — ділиться враженнями пан Мельник.

The Guardian зазначає, що Гарі Лінекер познайомив нас із цим приголомшливим монтажем BBC, як тільки програма розпочалася. Більшість з нас довели до сліз. Інші сиділи тріумфально у передній кімнаті або місцевому пабі, звичайно, соціально віддалені, беручи участь у першому монтажі, який був функціональним, а не ривком. Зображення 1966, 1996 та 2010 років промайнули по екрану до саундтреку «Pockets of Light» Любомира Мельника – класичного твору, який перемістився над кадрами плачучого Боббі Чарльтона, гордого Андреаса Меллера та безглуздого Френка Лемпарда, як ніжна хвиля.

“Це було для нас як терапевтичний сеанс”, — сказав Лінекер Алану Ширеру та Ріо Фердінанду, і камери повернулися до плінтуса BBC на трибунах “Уемблі”.