Ми найкраще з поколінь: Фіолет презентував літню пісню “Полунична”

"Фіолет" презентував пісню, написану під час відвідин передової

Фіолет презентував “Полуничну“, нову пісню, записану в червні на домашній студії музикантів – теплу історію, наповнену мінливим відчуттям літньої безтурботності і ностальгії за дитинством та юнацькими досвідами першої любові. 

Над аранжуванням треку працював гітарист Фіолету Роман Андрухів. Зведення робили на київській студії Plan B. Відеоряд до пісні, відзнятий в Києві, був зроблений в колабі з київським інді-режисером Олексієм Кудрявцевим.  

“Ще одне літо війни і наша “Полунична”, як нагадування, що ми тут для любові – до своїх людей, рідної землі, крихкості щоденного життя. “Полунична” – це дитинство, юність і пам’ять про речі та людей, які назавжди лишилися в минулому. Це сьогоднішнє, в якому ми тримаємося за найближчих і власну віру в завтра. “Я норм” – як мантра наших розхристаних часів”, – поділився враженнями про реліз лідер Фіолету, Сергій “Колос” Мартинюк. 

Найближчим часом Фіолет з’явиться на фестивалі “Файне місто” у Львові на підтримку полку АЗОВ, а поки гурт працює над новим матеріалом і підготовкою осіннього благодійного туру.