“Ми всі повернемося додому”: Коля Сєрга презентував пісню, написану експромтом разом із українським військовим

"Культурний десант" разом з Колею Сєргою випустили трек

Співак, військовослужбовець, засновник “Культурного десанту” Коля Сєрга презентував пісню “Додому” та відео на неї.

Кліп показує фрагмент виступів “Культурного десанту” перед військовослужбовцями. Відео будо зібрано саме в такому форматі, щоб  передати тепло зустрічей, обійми та емоції захисників

Пісня “Додому” була написана під час першого виїзду “Культурного Десанту”. У ході виступу Колі Сєрги для 30-ї ОМБр один із глядачів-військовослужбовців попросив заспівати пісню про перемогу та повернення додому з війни. У відповідь артист запропонував захиснику створити нову композицію “тут і зараз”. Разом вони влаштували брейншторм на польовій кухні, а вже за 20 хвилин Коля Сєрга презентував готову пісню на сцені. Реакція залу та емоції захисників надихнули артиста видати “Додому” окремим синглом.

“Ця пісня про сильну віру, про надію і те, що в кінці все одно буде кохання. Адже, це саме те, за що ми боремося зараз. Ми воюємо не тому, що хочемо воювати. А тому, що у нас немає вибору. На нас напали, нашу землю хочуть загарбати. Нам не потрібні російські землі, нам потрібно лише своє, і щоб ніхто не ліз у наші справи. Ми самі розберемося з тим, що ми далі хочемо робити. А ми хочемо перемогти, повернутись додому, творити та дарувати любов”,— розповідає Коля Сєрга.